forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 274
Zakładki : 46
Odsłon : 372579

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
 
          

 

 

medal - XVII

 

XVII edycja RLHPN - zakończona

02.02.2019 r.(sobota)

12 kolejka - wyniki

 

 

 

17 edycja Rabczańskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej zakończona

 

Tabela końcowa

Lp

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Różnica

1

TS Patroni

14

40

84:37

47

2

T-18

14

31

79:49

30

3

Nokaut

14

31

83:42

41

4

Termoinvest.pl

14

24

66:71

-5

5

TP ULANI

14

19

62:60

2

6

FC Unia

14

11

57:76

-19

7

Chłopaki z Blaszaka

14

9

48:105

-57

 

Król Strzelców – Patryk Kwiatek – TS Patroni – 27 bramek

Najlepszy Bramkarz – Borys Karnicki – Nokaut

Najlepszy Zawodnik – MVP Ligi – Dawid Antolak – TS Patroni


 


 

 

SPONSORZY I PARTNERZY RLHPN


 

PATRON RLHPN


HERB-RABKA100

Burmistrz Rabki-Zdroju

 

SPONSORZY I PARTNERZY RLHPN


logobs2
logo_koperniak logo_dubiel
logo_ellena logo_zdrojowa
logo_eluna1 baner_spokey_220

 

PARTNERZY MEDIALNI RLHPN


jcieplinski1

MAGICZNE OKO LIGI !!!

rabkapl

PodhaleRegion_logo

logo_dziennik

 

 

 

 

Proszę o zapoznanie się
z

Regulaminem rozgrywek

 
Kontakt w sprawie ligi
 
Tel. 691972637 - Janusz
Tel. 604997854 - Paweł
pstachura@rabka.pl
 

Wyniki ostatniej kolejki

RLHPN 2018/2019
sob, luty 02, 2019
BLA - T18 4 : 7
TER - UNI 6 : 4
BLA - TER 5 : 7
TPU - NOK 0 : 3
TER - NOK 5 : 13
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
Patroni1484:374740
Nokaut1483:424131
T-181479:493031
Termoinvest1466:71-524
ULANI1462:60219
Unia1457:76-1911
Chłopaki z blas1448:105-579
Sparta1414:53-390

Wyniki z trzech kolejek

11.
Kolejka
12.
Kolejka
UNI - BLA 9:11
BLA - UNI 2:6
T18 - NOK 5:5
PAT - TER 5:3
TER - TPU 9:5
BLA - T18 4:7
TER - UNI 6:4
BLA - TER 5:7
TPU - NOK 0:3
TER - NOK 5:13

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

Termoinvest.pl
Szymon Florczyk
Szymon Florczyk
zawodnik

Król strzelców

Patryk Kwiatek (PAT)   27
Daniel Świder (T18)   21
Łukasz Majerski (NOK)   18
Dominik Leśniak (NOK)   18
Dariusz Nawara (TER)   18
Krystian Pyka (TER)   16
Mateusz Pluta (TPU)   15
Grzegorz Byrnas (PAT)   14
Karol Jurzec (T18)   14
Maksymilian Brzana (BLA)   12
Pełna tabela