forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 288
Zakładki : 46
Odsłon : 491879
RLHPN 2012/2013
_CMN_PRINT
Terminarz Bad Boys iCal export

1 kolejka (09.11.2012)
Pauzuje!

2 kolejka (16.11.2012)
piątek, 16 listopad 2012
Pokaż informacje 19:40    Bad Boys4:2 (2:0-2:2)Urząd Miasta 

3 kolejka (23.11.2012)
piątek, 23 listopad 2012
Pokaż informacje 18:50    Bad Boys9:5 (7:2-2:3)3M 

4 kolejka (30.11.2012)
piątek, 30 listopad 2012
Pokaż informacje 18:00    Bad Boys4:8 (0:2-4:6)Ellena 

5 kolejka (07.12.2012)
piątek, 07 grudzień 2012
Pokaż informacje 18:50    Bad Boys9:7 (5:4-4:3)Wybrzeże Klatki Schodowej 

6 kolejka (14.12.2012)
piątek, 14 grudzień 2012
Pokaż informacje 18:50    Bad Boys4:12 (2:5-2:7)Oldboys 

7 kolejka (21.12.2012)
piątek, 21 grudzień 2012
Pokaż informacje 18:00    Bad Boys8:9 (3:6-5:3)NOKAUT 

8 kolejka (28.12.2012)
piątek, 28 grudzień 2012
Pokaż informacje 16:45    Wybrzeże Klatki Schodowej7:5 (4:2-3:3)Bad Boys 

9 kolejka (04.01.2013)
piątek, 04 styczeń 2013
Pokaż informacje 18:15    Oldboys13:11 (7:1-6:10)Bad Boys 

10 kolejka (11.01.2013)
Pauzuje!

11 kolejka (18.01.2013)
piątek, 18 styczeń 2013
Pokaż informacje 18:15    Urząd Miasta5:14 (4:6-1:8)Bad Boys 

12 kolejka (25.01.2013)
piątek, 25 styczeń 2013
Pokaż informacje 18:15    NOKAUT7:7 (3:3-5:4)Bad Boys 

13 kolejka (01.02.2013)
piątek, 01 luty 2013
Pokaż informacje 17:30    Ellena8:4 (5:1-3:3)Bad Boys 

14 kolejka (08.02.2013)
piątek, 08 luty 2013
Pokaż informacje 16:45    3M5:12 (3:3-2:9)Bad Boys 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2023_1
pią, czerwiec 02, 2023
KDR - FUR 1 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK632:151712
PEAKY BLINDERS626:22412
KOŁPAKI617:23-66
Furioza617:32-156

Wyniki z trzech kolejek

5.
Kolejka
6.
Kolejka
ŚK - FUR 3:6
PEA - KDR 5:3
KDR - FUR 1:2
ŚK - PEA -:-

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

KDRK SPYTKOWICE
Damian Twaróg
Damian Twaróg
zawodnik

Król strzelców

Piotr Worwa (KDR)   7
Kacper Nieckula (PEA)   7
Patryk Kosek (FUR)   6
Bartłomiej Traczyk (ŚK)   5
Mateusz Sendor (FUR)   5
Szymon Stolarczyk (KDR)   5
Patryk Wójciak (KDR)   4
Przemysław Zając (KDR)   4
Szeliga (ŚK)   4
Piotr Stolarczyk (KDR)   3
Pełna tabela