forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 288
Zakładki : 46
Odsłon : 486305
RLHPN 2012/2013
_CMN_PRINT
Terminarz NOKAUT iCal export

1 kolejka (09.11.2012)
piątek, 09 listopad 2012
Pokaż informacje 18:20    Oldboys4:9 (1:1-3:8)NOKAUT 

2 kolejka (16.11.2012)
piątek, 16 listopad 2012
Pokaż informacje 18:20    3M0:10 (0:5-0:5)NOKAUT 

3 kolejka (23.11.2012)
piątek, 23 listopad 2012
Pokaż informacje 19:40    NOKAUT6:8 (4:4-2:4)Wybrzeże Klatki Schodowej 

4 kolejka (30.11.2012)
Pauzuje!

5 kolejka (07.12.2012)
piątek, 07 grudzień 2012
Pokaż informacje 19:40    NOKAUT6:3 (1:1-5:2)Urząd Miasta 

6 kolejka (14.12.2012)
piątek, 14 grudzień 2012
Pokaż informacje 19:40    Ellena2:5 (1:2-1:3)NOKAUT 

7 kolejka (21.12.2012)
piątek, 21 grudzień 2012
Pokaż informacje 18:00    Bad Boys8:9 (3:6-5:3)NOKAUT 

8 kolejka (28.12.2012)
Pauzuje!

9 kolejka (04.01.2013)
piątek, 04 styczeń 2013
Pokaż informacje 16:45    NOKAUT8:5 (3:2-5:3)3M 

10 kolejka (11.01.2013)
piątek, 11 styczeń 2013
Pokaż informacje 18:15    Urząd Miasta7:5 (2:2-5:3)NOKAUT 

11 kolejka (18.01.2013)
piątek, 18 styczeń 2013
Pokaż informacje 16:45    Wybrzeże Klatki Schodowej6:5 (2:2-4:3)NOKAUT 

12 kolejka (25.01.2013)
piątek, 25 styczeń 2013
Pokaż informacje 18:15    NOKAUT7:7 (3:3-5:4)Bad Boys 

13 kolejka (01.02.2013)
piątek, 01 luty 2013
Pokaż informacje 16:45    NOKAUT4:4 (3:2-1:2)Oldboys 

14 kolejka (08.02.2013)
piątek, 08 luty 2013
Pokaż informacje 18:15    NOKAUT7:6 (1:2-6:4)Ellena 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2023_1
pią, czerwiec 02, 2023
KDR - FUR 1 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK632:151712
PEAKY BLINDERS626:22412
KOŁPAKI617:23-66
Furioza617:32-156

Wyniki z trzech kolejek

5.
Kolejka
6.
Kolejka
ŚK - FUR 3:6
PEA - KDR 5:3
KDR - FUR 1:2
ŚK - PEA -:-

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

PEAKY BLINDERS
Patryk Borzęcki
Patryk Borzęcki
zawodnik

Król strzelców

Piotr Worwa (KDR)   7
Kacper Nieckula (PEA)   7
Patryk Kosek (FUR)   6
Bartłomiej Traczyk (ŚK)   5
Mateusz Sendor (FUR)   5
Szymon Stolarczyk (KDR)   5
Patryk Wójciak (KDR)   4
Przemysław Zając (KDR)   4
Szeliga (ŚK)   4
Piotr Stolarczyk (KDR)   3
Pełna tabela