forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 285
Zakładki : 46
Odsłon : 447896
RLHPN 2012/2013
_CMN_PRINT
Terminarz Ellena iCal export

1 kolejka (09.11.2012)
piątek, 09 listopad 2012
Pokaż informacje 17:40    Ellena5:7 (3:4-2:3)Wybrzeże Klatki Schodowej 

2 kolejka (16.11.2012)
piątek, 16 listopad 2012
Pokaż informacje 19:00    Ellena8:3 (5:1-3:2)Oldboys 

3 kolejka (23.11.2012)
Pauzuje!

4 kolejka (30.11.2012)
piątek, 30 listopad 2012
Pokaż informacje 18:00    Bad Boys4:8 (0:2-4:6)Ellena 

5 kolejka (07.12.2012)
piątek, 07 grudzień 2012
Pokaż informacje 18:00    3M4:11 (2:4-2:7)Ellena 

6 kolejka (14.12.2012)
piątek, 14 grudzień 2012
Pokaż informacje 19:40    Ellena2:5 (1:2-1:3)Nokaut 

7 kolejka (21.12.2012)
piątek, 21 grudzień 2012
Pokaż informacje 19:40    Urząd Miasta1:10 (1:3-0:7)Ellena 

8 kolejka (28.12.2012)
piątek, 28 grudzień 2012
Pokaż informacje 17:30    Ellena8:5 (4:1-4:4)3M 

9 kolejka (04.01.2013)
piątek, 04 styczeń 2013
Pokaż informacje 17:30    Wybrzeże Klatki Schodowej7:8 (5:1-2:7)Ellena 

10 kolejka (11.01.2013)
piątek, 11 styczeń 2013
Pokaż informacje 16:45    Oldboys7:7 (3:4-4:3)Ellena 

11 kolejka (18.01.2013)
Pauzuje!

12 kolejka (25.01.2013)
piątek, 25 styczeń 2013
Pokaż informacje 16:45    Ellena5:0 (2:0-3:0)Urząd Miasta 

13 kolejka (01.02.2013)
piątek, 01 luty 2013
Pokaż informacje 17:30    Ellena8:4 (5:1-3:3)Bad Boys 

14 kolejka (08.02.2013)
piątek, 08 luty 2013
Pokaż informacje 18:15    Nokaut7:6 (1:2-6:4)Ellena 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022
śro, lipiec 06, 2022
KDR - NOK 3 : 4
GRA - FUR 5 : 2
PEA - OLD 2 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
OLDBOJE1040:291122
Nokaut1048:321621
KDRK1041:172419
PEAKY BLINDERS1038:30819
GRAJKI1023:50-276
Furioza1015:47-321

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
GRA - NOK 4:5
FUR - PEA 3:9
OLD - KDR 1:5
KDR - NOK 3:4
GRA - FUR 5:2
PEA - OLD 2:2

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

Nokaut
Andrzej Dąbrowski
Andrzej Dąbrowski
zawodnik

Król strzelców

Konrad Gacek (NOK)   16
Kamill Wójciak (PEA)   12
Piotr Stolarczyk (KDR)   9
Kamil Rusnak (KDR)   9
Patryk Mrożek (OLD)   9
Peter Kosowski (GRA)   8
Szymon Wróbel (PEA)   8
Jakub Jagosz (NOK)   8
Bartek Głowa (OLD)   7
Samuel Rusnak (KDR)   6
Pełna tabela