forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 285
Zakładki : 46
Odsłon : 447892
RLHPN 2011/2012
_CMN_PRINT
Terminarz Dream Team iCal export

I kolejka (18.11.2011)
piątek, 18 listopad 2011
Pokaż informacje 17:40    Dream Team6:5 (1:2-5:3)Blachy 

II kolejka (25.11.2011)
piątek, 25 listopad 2011
Pokaż informacje 18:20    Ellena16:2 (5:1-11:1)Dream Team 

III kolejka (02.12.2011)
piątek, 02 grudzień 2011
Pokaż informacje 18:20    Luboń3:2 (1:0-2:2)Dream Team 

IV kolejka (09.12.2011)
piątek, 09 grudzień 2011
Pokaż informacje 19:40    Urząd Miasta6:2 (2:1-4:1)Dream Team 

V kolejka (16.12.2011)
piątek, 16 grudzień 2011
Pokaż informacje 17:40    Bad Boys6:5 (1:1-5:4)Dream Team 

VI kolejka (23.12.2011)
piątek, 23 grudzień 2011
Pokaż informacje 19:00    Dream Team3:11 (2:7-1:4)Oldboys Wierchy Panda 

VII kolejka (30.12.2011)
piątek, 30 grudzień 2011
Pokaż informacje 19:40    Dream Team7:8 (4:2-3:6)Nokaut 

VIII kolejka (13.01.2012)
piątek, 13 styczeń 2012
Pokaż informacje 19:40    Oldboys Wierchy Panda10:7 (3:1-7:6)Dream Team 

IX kolejka (20.01.2012)
piątek, 20 styczeń 2012
Pokaż informacje 17:40    Blachy5:7 (2:2-3:5)Dream Team 

X kolejka (27.01.2012)
piątek, 27 styczeń 2012
Pokaż informacje 18:20    Dream Team6:14 (3:5-3:9)Luboń 

XI kolejka (03.02.2012)
piątek, 03 luty 2012
Pokaż informacje 19:00    Dream Team0:3 (0:0-0:3)Urząd Miasta 

XII kolejka (10.02.2012)
piątek, 10 luty 2012
Pokaż informacje 17:40    Nokaut3:7 (1:3-2:4)Dream Team 

XIII kolejka (17.02.2012)
piątek, 17 luty 2012
Pokaż informacje 18:20    Dream Team5:12 (3:7-2:5)Bad Boys 

XIV kolejka (24.02.2012)
piątek, 24 luty 2012
Pokaż informacje 18:30    Dream Team4:8 (1:4-3:4)Ellena 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022
śro, lipiec 06, 2022
KDR - NOK 3 : 4
GRA - FUR 5 : 2
PEA - OLD 2 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
OLDBOJE1040:291122
Nokaut1048:321621
KDRK1041:172419
PEAKY BLINDERS1038:30819
GRAJKI1023:50-276
Furioza1015:47-321

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
GRA - NOK 4:5
FUR - PEA 3:9
OLD - KDR 1:5
KDR - NOK 3:4
GRA - FUR 5:2
PEA - OLD 2:2

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

Nokaut
Piotr Sutor
Piotr Sutor
zawodnik

Król strzelców

Konrad Gacek (NOK)   16
Kamill Wójciak (PEA)   12
Piotr Stolarczyk (KDR)   9
Kamil Rusnak (KDR)   9
Patryk Mrożek (OLD)   9
Peter Kosowski (GRA)   8
Szymon Wróbel (PEA)   8
Jakub Jagosz (NOK)   8
Bartek Głowa (OLD)   7
Samuel Rusnak (KDR)   6
Pełna tabela