forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 285
Zakładki : 46
Odsłon : 447826
Liga Letnia 2011
_CMN_PRINT
Terminarz Urząd Miasta iCal export

Kolejka1 (08.07.2011)
piątek, 08 lipiec 2011
Pokaż informacje 19:00    Dream Team1:8 (1:3-0:5)Urząd Miasta 

Kolejka2 (15.07.2011)
piątek, 15 lipiec 2011
Pokaż informacje 19:00    Ostatnia Nadzieja Białych3:7 (2:3-1:4)Urząd Miasta 

Kolejka3 (22.07.2011)
piątek, 22 lipiec 2011
Pokaż informacje 19:00    Urząd Miasta3:6 (2:1-1:5)Oldboys 

Kolejka4 (29.07.2011)
piątek, 29 lipiec 2011
Pokaż informacje 18:00    Urząd Miasta3:3 (0:2-3:1)Ellena 

Kolejka5 (05.08.2011)
piątek, 05 sierpień 2011
Pokaż informacje 19:00    Scorpions6:2 (3:1-3:1)Urząd Miasta 

Kolejka 6 (12.08.2011)
piątek, 12 sierpień 2011
Pokaż informacje 18:00    Ellena1:1 (1:0-0:1)Urząd Miasta 

Kolejka 7 (19.08.2011)
piątek, 19 sierpień 2011
Pokaż informacje 19:00    Urząd Miasta1:2 (1:0-0:2)Scorpions 

Kolejka 8 (26.08.2011)
piątek, 26 sierpień 2011
Pokaż informacje 19:00    Urząd Miasta3:1 (2:0-1:1)Dream Team 

Kolejka 9 (02.09.2011)
piątek, 02 wrzesień 2011
Pokaż informacje 19:00    Oldboys7:1 (2:0-5:1)Urząd Miasta 

Kolejka 10 (09.09.2011)
piątek, 09 wrzesień 2011
Pokaż informacje 18:00    Urząd Miasta5:5 (3:2-2:3)Ostatnia Nadzieja Białych 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022
śro, lipiec 06, 2022
KDR - NOK 3 : 4
GRA - FUR 5 : 2
PEA - OLD 2 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
OLDBOJE1040:291122
Nokaut1048:321621
KDRK1041:172419
PEAKY BLINDERS1038:30819
GRAJKI1023:50-276
Furioza1015:47-321

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
GRA - NOK 4:5
FUR - PEA 3:9
OLD - KDR 1:5
KDR - NOK 3:4
GRA - FUR 5:2
PEA - OLD 2:2

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

KDRK SPYTKOWICE
Michał Sobczak
Michał Sobczak
zawodnik

Król strzelców

Konrad Gacek (NOK)   16
Kamill Wójciak (PEA)   12
Piotr Stolarczyk (KDR)   9
Kamil Rusnak (KDR)   9
Patryk Mrożek (OLD)   9
Peter Kosowski (GRA)   8
Szymon Wróbel (PEA)   8
Jakub Jagosz (NOK)   8
Bartek Głowa (OLD)   7
Samuel Rusnak (KDR)   6
Pełna tabela