forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 285
Zakładki : 46
Odsłon : 438632
RLHPN 2019/2020
_CMN_PRINT
Terminarz Chłopaki z blaszaka iCal export

1 kolejka (23.11.2019)
sobota, 23 listopad 2019
Pokaż informacje 19:40    Chłopaki z blaszaka2:12 (:) (0:6-2:6)T-18 

2 kolejka (30.11.2019)
sobota, 30 listopad 2019
Pokaż informacje 18:00    Chłopaki z blaszaka2:18 (:) (0:9-2:9)Baciary 

3 kolejka (07.12.2019)
sobota, 07 grudzień 2019
Pokaż informacje 18:00    TS Patroni11:2 (:) (5:0-6:2)Chłopaki z blaszaka 

4 kolejka (28.12.2019)
sobota, 28 grudzień 2019
Pokaż informacje 19:40    Nokaut7:3 (:) (5:1-2:2)Chłopaki z blaszaka 

5 kolejka (11.01.2020 - 11.01.2019)
sobota, 11 styczeń 2020
Pokaż informacje 18:00    Skawa Team13:5 (:) (7:2-6:3)Chłopaki z blaszaka 

6 kolejka (18.01.2020)
sobota, 18 styczeń 2020
Pokaż informacje 19:40    Chłopaki z blaszaka5:3 (:) (1:2-4:1)Skawa Team 

7 kolejka (25.01.2020)
Pauzuje!

8 kolejka (01.02.2020)
sobota, 01 luty 2020
Pokaż informacje 18:50    Chłopaki z blaszaka2:11 (:) (0:7-2:4)TS Patroni 
Pokaż informacje 19:40    T-1816:8 (:) (6:4-10:4)Chłopaki z blaszaka 

9 kolejka (08.02.2020)
sobota, 08 luty 2020
Pokaż informacje 18:00    Baciary8:7 (:) (3:2-5:5)Chłopaki z blaszaka 

10 kolejka (15.02.2020)
sobota, 15 luty 2020
Pokaż informacje 18:00    Chłopaki z blaszaka5:9 (:) (2:1-3:8)Nokaut 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022
śro, maj 18, 2022
FUR - KDR 1 : 1
PEA - GRA 2 : 1
OLD - NOK 5 : 3
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
OLDBOJE314:599
KDRK314:2127
Nokaut312:936
PEAKY BLINDERS37:12-53
Furioza31:8-71
GRAJKI33:15-120

Wyniki z trzech kolejek

2.
Kolejka
3.
Kolejka
4.
Kolejka
NOK - FUR 2:0
OLD - GRA 4:2
KDR - PEA 4:1
FUR - KDR 1:1
PEA - GRA 2:1
OLD - NOK 5:3
KDR - OLD -:-
NOK - GRA -:-
PEA - FUR -:-

Losowy Zawodnik

Nokaut
Piotr Bednarczyk
Piotr Bednarczyk
bramkarz

Król strzelców

Patryk Mrożek (OLD)   5
Jakub Jagosz (NOK)   4
Piotr Stolarczyk (KDR)   4
Bartek Głowa (OLD)   3
Szymon Wróbel (PEA)   3
Samuel Rusnak (KDR)   3
Kamil Rusnak (KDR)   3
Patryk Skawski (OLD)   3
Tomasz Wójtowicz (KDR)   2
Bartek Wójciak (NOK)   2
Pełna tabela