forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 288
Zakładki : 46
Odsłon : 492562
RLHPN 2018/2019
_CMN_PRINT
Terminarz NOKAUT iCal export

1 kolejka (17.11.2018)
Pauzuje!

2 kolejka (24.11.2018)
sobota, 24 listopad 2018
Pokaż informacje 17:35    NOKAUT5:10 (:) (4:3-1:7)T-18 

3 kolejka (01.12.2018)
sobota, 01 grudzień 2018
Pokaż informacje 18:10    NOKAUT5:2 (:) (4:1-1:1)FC Unia 

4 kolejka (08.12.2018)
sobota, 08 grudzień 2018
Pokaż informacje 19:20    NOKAUT7:1 (:) (3:0-4:1)Termoinvest.pl 

5 kolejka (15.12.2018)
sobota, 15 grudzień 2018
Pokaż informacje 17:35    NOKAUT6:3 (:) (1:1-5:2)Chłopaki z blaszaka 

6 kolejka (22.12.2018)
sobota, 22 grudzień 2018
Pokaż informacje 18:45    NOKAUT3:5 (:) (1:2-2:3)TS Patroni 

7 kolejka (29.12.2018)
sobota, 29 grudzień 2018
Pokaż informacje 17:00    NOKAUT4:0 (:) (3:0-1:0)TP ULANI 

8 kolejka (05.01.2019)
sobota, 05 styczeń 2019
19:45    NOKAUT3:0 (:)Walkower - Sparta nie stawiła się do meczuSparta Spytkowice 
Pokaż informacje 20:20    TS Patroni4:3 (:) (1:0-3:3)NOKAUT 

9 kolejka (12.01.2019)
sobota, 12 styczeń 2019
18:00    Sparta Spytkowice0:3 (:)walkowerNOKAUT 
Pokaż informacje 18:35    FC Unia5:9 (:) (2:4-3:5)NOKAUT 
Pokaż informacje 19:10    Chłopaki z blaszaka2:14 (:) (2:9-0:5)NOKAUT 

10 kolejka (19.01.2019)
Pauzuje!

11 kolejka (26.01.2019)
sobota, 26 styczeń 2019
Pokaż informacje 18:10    T-185:5 (:) (1:3-4:2)NOKAUT 

12 kolejka (02.02.2019)
sobota, 02 luty 2019
17:45    TP ULANI0:3 (:)walkowerNOKAUT 
Pokaż informacje 18:20    Termoinvest.pl5:13 (:) (3:6-2:7)NOKAUT 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2023_1
pią, czerwiec 02, 2023
KDR - FUR 1 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK632:151712
PEAKY BLINDERS626:22412
KOŁPAKI617:23-66
Furioza617:32-156

Wyniki z trzech kolejek

5.
Kolejka
6.
Kolejka
ŚK - FUR 3:6
PEA - KDR 5:3
KDR - FUR 1:2
ŚK - PEA -:-

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

PEAKY BLINDERS
Peter Kosowski
Peter Kosowski
zawodnik

Król strzelców

Piotr Worwa (KDR)   7
Kacper Nieckula (PEA)   7
Patryk Kosek (FUR)   6
Bartłomiej Traczyk (ŚK)   5
Mateusz Sendor (FUR)   5
Szymon Stolarczyk (KDR)   5
Patryk Wójciak (KDR)   4
Przemysław Zając (KDR)   4
Szeliga (ŚK)   4
Piotr Stolarczyk (KDR)   3
Pełna tabela