forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 285
Zakładki : 46
Odsłon : 447737
RLHPN 2015/2016
_CMN_PRINT
Terminarz Oldboys iCal export

1 kolejka (25.11.2015)
Pauzuje!

2 kolejka (02.12.2015)
środa, 02 grudzień 2015
Pokaż informacje 18:40    Oldboys2:4 (:) (0:3-2:1)Antyfutbol 

3 kolejka (09.12.2015)
środa, 09 grudzień 2015
Pokaż informacje 19:20    Oldboys6:6 (:) (2:3-4:3)Nokaut 

4 kolejka (16.12.2015)
środa, 16 grudzień 2015
Pokaż informacje 18:40    Oldboys7:4 (:) (3:1-4:3)Przełęcz Czereśniaki 

5 kolejka (23.12.2015)
środa, 23 grudzień 2015
Pokaż informacje 19:20    Oldboys4:1 (:) (0:1-4:0)Urząd Miasta 

6 kolejka (30.12.2015)
środa, 30 grudzień 2015
19:15    Oldboys3:0 (:)Walkower - Ludzie Chudego nie stawili się na boiskuLudzie Chudego 

7 kolejka (13.01.2016)
środa, 13 styczeń 2016
Pokaż informacje 17:45    Oldboys6:6 (:) (3:2-3:4)Testosteron 

8 kolejka (20.01.2016)
środa, 20 styczeń 2016
Pokaż informacje 18:30    Przełęcz Czereśniaki1:9 (:) (0:3-1:6)Oldboys 

9 kolejka (27.01.2016)
środa, 27 styczeń 2016
Pokaż informacje 19:15    Testosteron2:6 (:) (1:2-1:4)Oldboys 

10 kolejka (03.02.2016)
środa, 03 luty 2016
Pokaż informacje 19:15    Antyfutbol7:5 (:) (2:0-5:5)Oldboys 

11 kolejka (10.02.2016)
środa, 10 luty 2016
Pokaż informacje 18:30    Nokaut6:3 (:) (2:0-4:3)Oldboys 

12 kolejka (17.02.2016)
środa, 17 luty 2016
Pokaż informacje 17:45    Urząd Miasta5:8 (:) (2:1-3:7)Oldboys 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022
śro, lipiec 06, 2022
KDR - NOK 3 : 4
GRA - FUR 5 : 2
PEA - OLD 2 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
OLDBOJE1040:291122
Nokaut1048:321621
KDRK1041:172419
PEAKY BLINDERS1038:30819
GRAJKI1023:50-276
Furioza1015:47-321

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
GRA - NOK 4:5
FUR - PEA 3:9
OLD - KDR 1:5
KDR - NOK 3:4
GRA - FUR 5:2
PEA - OLD 2:2

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

Nokaut
Tadeusz Sumara
Tadeusz Sumara
zawodnik

Król strzelców

Konrad Gacek (NOK)   16
Kamill Wójciak (PEA)   12
Piotr Stolarczyk (KDR)   9
Kamil Rusnak (KDR)   9
Patryk Mrożek (OLD)   9
Peter Kosowski (GRA)   8
Szymon Wróbel (PEA)   8
Jakub Jagosz (NOK)   8
Bartek Głowa (OLD)   7
Samuel Rusnak (KDR)   6
Pełna tabela