forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 288
Zakładki : 46
Odsłon : 481440
RLHPN 2015/2016
_CMN_PRINT
Terminarz Urząd Miasta iCal export

1 kolejka (25.11.2015)
środa, 25 listopad 2015
Pokaż informacje 19:20    Urząd Miasta2:0 (:) (2:0-0:0)Ludzie Chudego 

2 kolejka (02.12.2015)
środa, 02 grudzień 2015
Pokaż informacje 19:20    Przełęcz Czereśniaki5:2 (:) (2:0-3:2)Urząd Miasta 

3 kolejka (09.12.2015)
Pauzuje!

4 kolejka (16.12.2015)
środa, 16 grudzień 2015
Pokaż informacje 19:20    Testosteron3:5 (:) (1:2-2:3)Urząd Miasta 

5 kolejka (23.12.2015)
środa, 23 grudzień 2015
Pokaż informacje 19:20    Oldboys4:1 (:) (0:1-4:0)Urząd Miasta 

6 kolejka (30.12.2015)
środa, 30 grudzień 2015
Pokaż informacje 18:30    NOKAUT2:4 (:) (2:1-0:3)Urząd Miasta 

7 kolejka (13.01.2016)
środa, 13 styczeń 2016
Pokaż informacje 19:15    Urząd Miasta0:4 (:) (0:0-0:4)Antyfutbol 

8 kolejka (20.01.2016)
środa, 20 styczeń 2016
Pokaż informacje 17:45    Urząd Miasta0:9 (:) (0:4-0:5)Antyfutbol 

9 kolejka (27.01.2016)
środa, 27 styczeń 2016
Pokaż informacje 18:30    Urząd Miasta0:6 (:) (0:2-0:4)NOKAUT 

10 kolejka (03.02.2016)
środa, 03 luty 2016
Pokaż informacje 18:30    Urząd Miasta1:3 (:) (0:1-1:2)Testosteron 

11 kolejka (10.02.2016)
środa, 10 luty 2016
Pokaż informacje 19:15    Urząd Miasta2:8 (:) (1:4-1:4)Przełęcz Czereśniaki 

12 kolejka (17.02.2016)
środa, 17 luty 2016
Pokaż informacje 17:45    Urząd Miasta5:8 (:) (2:1-3:7)Oldboys 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2023_1
pią, czerwiec 02, 2023
KDR - FUR 1 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK632:151712
PEAKY BLINDERS626:22412
KOŁPAKI617:23-66
Furioza617:32-156

Wyniki z trzech kolejek

5.
Kolejka
6.
Kolejka
ŚK - FUR 3:6
PEA - KDR 5:3
KDR - FUR 1:2
ŚK - PEA -:-

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

KDRK SPYTKOWICE
Tomasz Wójtowicz
Tomasz Wójtowicz
zawodnik

Król strzelców

Kacper Nieckula (PEA)   7
Piotr Worwa (KDR)   7
Patryk Kosek (FUR)   6
Mateusz Sendor (FUR)   5
Szymon Stolarczyk (KDR)   5
Bartłomiej Traczyk (ŚK)   5
Szeliga (ŚK)   4
Patryk Wójciak (KDR)   4
Przemysław Zając (KDR)   4
Michał Jurzec (KDR)   3
Pełna tabela