forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 456818
Liga Letnia 2015
_CMN_PRINT
Terminarz Klub Kokosa iCal export

1kolejka (10.07.2015)
piątek, 10 lipiec 2015
Pokaż informacje 19:50    Oldboys7:3 (:) (4:1-3:2)Klub Kokosa 

2 kolejka (17.07.2015)
piątek, 17 lipiec 2015
Pokaż informacje 19:00    NOKAUT7:1 (:) (3:1-4:0)Klub Kokosa 

3 kolejka (24.07.2015)
piątek, 24 lipiec 2015
Pokaż informacje 19:50    Urząd Miasta2:3 (:) (1:2-1:1)Klub Kokosa 

4 kolejka (31.07.2015)
piątek, 31 lipiec 2015
Pokaż informacje 19:00    Klub Kokosa7:3 (:) (2:2-5:1)Kumple 

5 kolejka (07.08.2015)
piątek, 07 sierpień 2015
Pokaż informacje 19:00    Klub Kokosa3:4 (:) (2:2-1:2)Echo Rdzawka 

6 kolejka (14.08.2015)
piątek, 14 sierpień 2015
20:40    Kumple0:3 (:)Walkower - drużyna Kumpli wycofała się z rozgrywekKlub Kokosa 

7 kolejka (21.08.2015)
piątek, 21 sierpień 2015
Pokaż informacje 19:50    Klub Kokosa0:7 (:) (0:3-0:4)NOKAUT 

8 kolejka (28.08.2015)
piątek, 28 sierpień 2015
Pokaż informacje 20:40    Echo Rdzawka3:4 (:) (1:2-2:2)Klub Kokosa 

9 kolejka (04.09.2015)
piątek, 04 wrzesień 2015
Pokaż informacje 19:00    Klub Kokosa5:12 (:) (3:5-2:7)Oldboys 

10 kolejka (11.09.2015)
piątek, 11 wrzesień 2015
Pokaż informacje 19:00    Klub Kokosa3:4 (:) (2:1-1:3)Urząd Miasta 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Tadeusz Sumara
Tadeusz Sumara
zawodnik

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela