forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 285
Zakładki : 46
Odsłon : 447734
Liga Letnia 2015
_CMN_PRINT
Terminarz Echo Rdzawka iCal export

1kolejka (10.07.2015)
piątek, 10 lipiec 2015
Pokaż informacje 19:00    Kumple7:5 (:) (5:3-2:2)Echo Rdzawka 

2 kolejka (17.07.2015)
piątek, 17 lipiec 2015
Pokaż informacje 20:40    Echo Rdzawka5:9 (:) (2:3-3:6)Oldboys 

3 kolejka (24.07.2015)
piątek, 24 lipiec 2015
Pokaż informacje 20:40    Nokaut5:2 (:) (2:2-3:0)Echo Rdzawka 

4 kolejka (31.07.2015)
piątek, 31 lipiec 2015
Pokaż informacje 19:50    Urząd Miasta6:5 (:) (1:2-5:3)Echo Rdzawka 

5 kolejka (07.08.2015)
piątek, 07 sierpień 2015
Pokaż informacje 19:00    Klub Kokosa3:4 (:) (2:2-1:2)Echo Rdzawka 

6 kolejka (14.08.2015)
piątek, 14 sierpień 2015
Pokaż informacje 19:00    Echo Rdzawka0:4 (:) (0:2-0:2)Nokaut 

7 kolejka (21.08.2015)
piątek, 21 sierpień 2015
Pokaż informacje 19:00    Oldboys4:2 (:) (3:1-1:1)Echo Rdzawka 

8 kolejka (28.08.2015)
piątek, 28 sierpień 2015
Pokaż informacje 20:40    Echo Rdzawka3:4 (:) (1:2-2:2)Klub Kokosa 

9 kolejka (04.09.2015)
piątek, 04 wrzesień 2015
Pokaż informacje 19:50    Echo Rdzawka5:3 (:) (3:2-2:1)Urząd Miasta 

10 kolejka (11.09.2015)
piątek, 11 wrzesień 2015
20:40    Echo Rdzawka3:0 (:)Walkower - drużyna Kumpli wycofała się z rozgrywekKumple 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022
śro, lipiec 06, 2022
KDR - NOK 3 : 4
GRA - FUR 5 : 2
PEA - OLD 2 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
OLDBOJE1040:291122
Nokaut1048:321621
KDRK1041:172419
PEAKY BLINDERS1038:30819
GRAJKI1023:50-276
Furioza1015:47-321

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
GRA - NOK 4:5
FUR - PEA 3:9
OLD - KDR 1:5
KDR - NOK 3:4
GRA - FUR 5:2
PEA - OLD 2:2

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

Nokaut
Łukasz Majerski
Łukasz Majerski
zawodnik

Król strzelców

Konrad Gacek (NOK)   16
Kamill Wójciak (PEA)   12
Piotr Stolarczyk (KDR)   9
Kamil Rusnak (KDR)   9
Patryk Mrożek (OLD)   9
Peter Kosowski (GRA)   8
Szymon Wróbel (PEA)   8
Jakub Jagosz (NOK)   8
Bartek Głowa (OLD)   7
Samuel Rusnak (KDR)   6
Pełna tabela