forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 288
Zakładki : 46
Odsłon : 491883
RLHPN 2009/2010
_CMN_PRINT
Terminarz Bad Boys iCal export

Kolejka 1 (14.11.2009)
sobota, 14 listopad 2009
16:40    Ellena3:0Walkower (nieuprawniony zawodnik)Bad Boys 

Kolejka 2 (21.11.2009)
sobota, 21 listopad 2009
Pokaż informacje 16:40    Bad Boys7:5 (4:1-3:4)Cavaliers 

Kolejka 3 (28.11.2009)
sobota, 28 listopad 2009
Pokaż informacje 15:30    Bad Boys7:11 (3:5-4:6)Skomielna Biała 

Kolejka 4 (05.12.2009)
sobota, 05 grudzień 2009
Pokaż informacje 16:40    Bad Boys4:4 (3:1-1:3)Blachy 

Kolejka 5 (06.02.2010)
sobota, 06 luty 2010
Pokaż informacje 15:50    Black Jack2:4 (0:1-2:3)Bad Boys 

Kolejka 6 (19.12.2009)
sobota, 19 grudzień 2009
Pokaż informacje 16:05    Bad Boys8:4 (3:2-5:2)Pająki Rdzawka 

Kolejka 7 (09.01.2010)
sobota, 09 styczeń 2010
Pokaż informacje 17:50    Bad Boys4:5 (2:3-2:2)Eluna 

Kolejka 8 (23.01.2010)
sobota, 23 styczeń 2010
Pokaż informacje 17:35    Bad Boys10:7 (3:1-7:6)Urząd Miasta 

Kolejka 9 (30.01.2010)
sobota, 30 styczeń 2010
Pokaż informacje 17:00    Bad Boys10:4 (2:2-8:2)Galacticos 

Kolejka 10 (13.02.2010)
sobota, 13 luty 2010
Pokaż informacje 16:25    Bad Boys4:0 (2:0-2:0)Ellena 

Kolejka 11 (20.02.2010)
sobota, 20 luty 2010
Pokaż informacje 17:00    Cavaliers5:10 (3:4-2:6)Bad Boys 

Kolejka 12 (27.02.2010)
sobota, 27 luty 2010
Pokaż informacje 15:50    Skomielna Biała5:7 (1:4-4:3)Bad Boys 

Kolejka 13 (06.03.2010)
sobota, 06 marzec 2010
Pokaż informacje 15:50    Blachy4:6 (0:2-4:4)Bad Boys 

Kolejka 14 (13.03.2010)
sobota, 13 marzec 2010
Pokaż informacje 15:50    Bad Boys8:2 (3:1-5:1)Black Jack 

Kolejka 15 (20.03.2010)
sobota, 20 marzec 2010
Pokaż informacje 18:10    Bad Boys3:0Pająki Rdzawka 

Kolejka 16 (27.03.2010)
sobota, 27 marzec 2010
Pokaż informacje 16:25    Eluna6:5 (2:2-4:3)Bad Boys 

Kolejka 17 (10.04.2010)
sobota, 10 kwiecień 2010
Pokaż informacje 17:35    Urząd Miasta6:4 (1:2-5:2)Bad Boys 

Kolejka 18 (17.04.2010)
sobota, 17 kwiecień 2010
Pokaż informacje 17:00    Galacticos5:8 (2:5-3:3)Bad Boys 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2023_1
pią, czerwiec 02, 2023
KDR - FUR 1 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK632:151712
PEAKY BLINDERS626:22412
KOŁPAKI617:23-66
Furioza617:32-156

Wyniki z trzech kolejek

5.
Kolejka
6.
Kolejka
ŚK - FUR 3:6
PEA - KDR 5:3
KDR - FUR 1:2
ŚK - PEA -:-

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

KDRK SPYTKOWICE
Piotr Worwa
Piotr Worwa
zawodnik klubowy

Król strzelców

Piotr Worwa (KDR)   7
Kacper Nieckula (PEA)   7
Patryk Kosek (FUR)   6
Bartłomiej Traczyk (ŚK)   5
Mateusz Sendor (FUR)   5
Szymon Stolarczyk (KDR)   5
Patryk Wójciak (KDR)   4
Przemysław Zając (KDR)   4
Szeliga (ŚK)   4
Piotr Stolarczyk (KDR)   3
Pełna tabela