RLO-historia
Sponsorzy
Liga Halowa - historia
Liga ORLIK - historia
Statystyki strony
Użytkowników : 246Artykułów : 288
Zakładki : 46
Odsłon : 487886
RLHPN 2013/2014
1 kolejka (08.11.2013) |
piątek, 08 listopad 2013 | ||||||||||
18:30 | Testosteron | 1 | : | 11 (0:3-1:8) | Dubiel Vitrum | |||||
19:10 | Oldboys | 6 | : | 7 (4:5-2:2) | Ellena | |||||
19:50 | Urząd Miasta | 5 | : | 3 (1:1-4:2) | NOKAUT | |||||
piątek, 27 grudzień 2013 | ||||||||||
17:10 | Team Seven | 4 | : | 3 (0:2-4:1) | Szybkie Szpice | |||||
przejdź na górę |
2 kolejka (15.11.2013) |
piątek, 15 listopad 2013 | ||||||||||
17:50 | Szybkie Szpice | 5 | : | 6 (3:3-2:3) | Ellena | |||||
18:30 | Team Seven | 4 | : | 3 (2:0-2:3) | Dubiel Vitrum | |||||
19:10 | Oldboys | 4 | : | 2 (2:0-2:2) | Urząd Miasta | |||||
19:50 | Testosteron | 0 | : | 8 (0:2-0:6) | NOKAUT | |||||
przejdź na górę |
3 kolejka (22.11.2013) |
piątek, 22 listopad 2013 | ||||||||||
17:50 | Dubiel Vitrum | 2 | : | 4 (2:0-0:4) | NOKAUT | |||||
18:30 | Testosteron | 2 | : | 9 (1:4-1:5) | Oldboys | |||||
19:10 | Szybkie Szpice | 6 | : | 5 (2:2-4:3) | Urząd Miasta | |||||
19:50 | Team Seven | 4 | : | 3 (1:3-3:0) | Ellena | |||||
przejdź na górę |
4 kolejka (29.11.2013) |
piątek, 29 listopad 2013 | ||||||||||
17:50 | Szybkie Szpice | 8 | : | 3 (2:0-6:3) | Testosteron | |||||
18:30 | Team Seven | 2 | : | 4 (0:0-2:4) | NOKAUT | |||||
19:10 | Ellena | 4 | : | 5 (3:1-1:4) | Urząd Miasta | |||||
19:50 | Dubiel Vitrum | 4 | : | 13 (3:4-1:9) | Oldboys | |||||
przejdź na górę |
5 kolejka (06.12.2013) |
piątek, 06 grudzień 2013 | ||||||||||
17:50 | Dubiel Vitrum | 3 | : | 7 (1:2-2:5) | Szybkie Szpice | |||||
18:30 | Ellena | 12 | : | 3 (9:1-3:2) | Testosteron | |||||
19:10 | Team Seven | 5 | : | 8 (2:3-3:5) | Urząd Miasta | |||||
19:50 | NOKAUT | 6 | : | 8 (2:4-4:4) | Oldboys | |||||
przejdź na górę |
6 kolejka (13.12.2013) |
piątek, 13 grudzień 2013 | ||||||||||
17:50 | Team Seven | 5 | : | 7 (2:4-3:3) | Oldboys | |||||
18:30 | NOKAUT | 6 | : | 2 (2:2-4:0) | Szybkie Szpice | |||||
19:10 | Urząd Miasta | 7 | : | 3 (3:1-4:2) | Testosteron | |||||
19:50 | Ellena | 5 | : | 5 (2:3-3:2) | Dubiel Vitrum | |||||
przejdź na górę |
7 kolejka (20.12.2013) |
piątek, 20 grudzień 2013 | ||||||||||
17:50 | Team Seven | 8 | : | 2 (2:0-6:2) | Testosteron | |||||
18:30 | NOKAUT | 4 | : | 2 (3:0-1:2) | Ellena | |||||
19:10 | Urząd Miasta | 9 | : | 5 (6:2-3:3) | Dubiel Vitrum | |||||
19:50 | Oldboys | 3 | : | 3 (2:0-1:3) | Szybkie Szpice | |||||
przejdź na górę |
8 kolejka (27.12.2013) |
piątek, 27 grudzień 2013 | ||||||||||
17:50 | Dubiel Vitrum | 9 | : | 2 (1:2-8:0) | Testosteron | |||||
18:30 | Ellena | 6 | : | 5 (2:3-4:2) | Oldboys | |||||
19:10 | Szybkie Szpice | 4 | : | 3 (3:1-1:2) | Team Seven | |||||
19:50 | NOKAUT | 2 | : | 3 (0:1-2:2) | Urząd Miasta | |||||
przejdź na górę |
9 kolejka (03.01.2014) |
piątek, 03 styczeń 2014 | ||||||||||
16:50 | Ellena | 5 | : | 1 (2:1-3:0) | Szybkie Szpice | |||||
17:25 | Dubiel Vitrum | 5 | : | 9 (1:3-4:5) | Team Seven | |||||
18:00 | Urząd Miasta | 0 | : | 2 (0:1-0:1) | Oldboys | |||||
18:35 | NOKAUT | 6 | : | 1 (4:0-2:1) | Testosteron | |||||
przejdź na górę |
10 kolejka (10.01.2014) |
piątek, 10 styczeń 2014 | ||||||||||
16:50 | NOKAUT | 5 | : | 3 (2:1-3:2) | Dubiel Vitrum | |||||
17:25 | Oldboys | 15 | : | 2 (7:1-8:1) | Testosteron | |||||
18:00 | Urząd Miasta | 5 | : | 2 (2:1-3:1) | Szybkie Szpice | |||||
18:35 | Ellena | 4 | : | 5 (2:2-2:3) | Team Seven | |||||
przejdź na górę |
11 kolejka (17.01.2014) |
piątek, 17 styczeń 2014 | ||||||||||
16:50 | Testosteron | 4 | : | 11 (0:3-4:8) | Szybkie Szpice | |||||
17:25 | NOKAUT | 6 | : | 4 (0:2-6:2) | Team Seven | |||||
18:00 | Urząd Miasta | 3 | : | 1 (2:0-1:1) | Ellena | |||||
18:35 | Oldboys | 10 | : | 5 (3:3-7:2) | Dubiel Vitrum | |||||
przejdź na górę |
12 kolejka (24.01.2014) |
piątek, 24 styczeń 2014 | ||||||||||
16:50 | Urząd Miasta | 6 | : | 7 (1:3-5:4) | Team Seven | |||||
17:25 | Szybkie Szpice | 13 | : | 7 (6:0-7:7) | Dubiel Vitrum | |||||
18:00 | Oldboys | 3 | : | 4 (2:2-1:2) | NOKAUT | |||||
18:35 | Testosteron | 2 | : | 10 (0:3-2:7) | Ellena | |||||
przejdź na górę |
13 kolejka (31.01.2014) |
piątek, 31 styczeń 2014 | ||||||||||
16:50 | Dubiel Vitrum | 1 | : | 8 (0:2-1:6) | Ellena | |||||
17:25 | Oldboys | 10 | : | 2 (4:1-6:1) | Team Seven | |||||
18:00 | Testosteron | 1 | : | 10 (0:4-1:6) | Urząd Miasta | |||||
18:35 | Szybkie Szpice | 4 | : | 6 (2:2-2:4) | NOKAUT | |||||
przejdź na górę |
14 kolejka (07.02.2014) |
piątek, 07 luty 2014 | ||||||||||
16:50 | Szybkie Szpice | 1 | : | 6 (0:1-1:5) | Oldboys | |||||
17:25 | Testosteron | 3 | : | 10 (2:4-1:6) | Team Seven | |||||
18:00 | Dubiel Vitrum | 5 | : | 10 (1:3-4:7) | Urząd Miasta | |||||
18:35 | Ellena | 5 | : | 6 (2:2-3:4) | NOKAUT | |||||
przejdź na górę |
Wyniki ostatniej kolejki
Rabczańska Liga OPEN 2023_1
pią, czerwiec 02, 2023 | |||||
KDR | - | FUR | 1 | : | 2 |
Widok rozszerzony |
Tabela
Pełna |
M | F/A | R | P | ||
1 | KDRK | 6 | 32:15 | 17 | 12 |
2 | PEAKY BLINDERS | 6 | 26:22 | 4 | 12 |
3 | KOŁPAKI | 6 | 17:23 | -6 | 6 |
4 | Furioza | 6 | 17:32 | -15 | 6 |
Wyniki z trzech kolejek
5. Kolejka |
6. Kolejka |
ŚK | - | FUR | 3:6 |
PEA | - | KDR | 5:3 |
KDR | - | FUR | 1:2 |
ŚK | - | PEA | -:- |
Najbliższa kolejka
Sezon zakończony!!!
Król strzelców
Kacper Nieckula (PEA) | 7 | |
Piotr Worwa (KDR) | 7 | |
Patryk Kosek (FUR) | 6 | |
Mateusz Sendor (FUR) | 5 | |
Szymon Stolarczyk (KDR) | 5 | |
Bartłomiej Traczyk (ŚK) | 5 | |
Szeliga (ŚK) | 4 | |
Patryk Wójciak (KDR) | 4 | |
Przemysław Zając (KDR) | 4 | |
Michał Jurzec (KDR) | 3 |