forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 459880
ligalogo_edycja_9.jpg

 

 

IX edycja Rabczańskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej dobiegła końca.

 

 

Rozgrywki „Rabczańskiej” Ligi Halowej Piłki Nożnej w obecnej edycji odbywały się gościnnie na hali Gimnazjum w Rabie Wyżnej. Dziękujemy gospodarzom za umożliwienie nam gry przez te 4 miesiące zmagań.

W kawiarni „Zdrojowa” w Rabce-Zdrój odbyła się uroczystość zakończenia i podsumowania tegorocznych rozgrywek.

Podczas imprezy nagrody wręczał Z-ca Burmistrza Miasta Rabka-Zdrój Robert Wójciak – władze nmiasta patronują lidze od samego początku. 

Organizatorzy za wsparcie finansowe naszych rozgrywek dziękują władzom miasta, a  także Firmie Eluna za ufundowanie nagród rzeczowych w postaci kołder wełnianych.

 

new-a_dsc1048.jpg
Przedstawiciele wszystkich drużyn wraz z Burmistrzem Robertem Wójciakiem i organizatorami

 

Mistrzem IX edycji została drużyna Eluny. O drugie miejsce do końca trwała zażarta walka między Elleną i Urzędem Miasta, z której to zwycięsko wyszli ci pierwsi.

new-a_dsc0965.jpg
Zwycięzca ligi – Eluna

 

new-a_dsc0963.jpg
Druga drużyna ligi – Ellena

 

new-a_dsc0874.jpg
Trzecia drużyna ligi – Urząd Miasta

Królem strzelców został zawodnik zwycięskiej drużyny  - Eluna - Wojciech Zachara, który uzbierał na swoim koncie 33 bramki. Drugie miejsce wywalczył Rypel z Poczty z 27 bramkami, a trzecie Skawski – Bliska – z 19 bramkami.

 

new-a_dsc1023.jpg
Najlepsi strzelcy ligi (od lewej: Zachara, Skawski, Rypel)

 

W klasyfikacji najlepszego zawodnika ligi zdaniem zawodników zwyciężył Łukasz Majerski z Elleny, przed Pawłem Pażdziorką z Poczty i Krzysztofem Skawskim z Bliska.

 

new-a_dsc1031.jpg

Najlepsi zawodnicy ligi według głosów piłkarzy (w środku od lewej: Majerski, Skawski, w imieniu nieobecnego Paździorki nagrodę odebrał kolega z drużyny- Wójcik)

 

Natomiast na najlepszego bramkarza ligi został wybrany Bednarczyk Rafał z zespołu Bliska. Drugie miejsce zajął Kuczaj Grzegorz - Ellena , a trzecie Kaliński Krzysztof - Pająki Rdzawka.

 

new-a_dsc1034.jpg

Najlepsi bramkarze ligi według głosów zawodników (od lewej: Kuczaj, Kaliński, Bednarczyk)

 

W klasyfikacji „Fair-Play” najlepszą drużyną okazał się Urząd Miasta, z której to żaden zawodnik nie został ukarany karą minutową podczas całych rozgrywek.

 

new-a_dsc1053.jpg

Tadeusz Moskała, zawodnik Urzędu, odbiera dla drużyny puchar „Fair Play”

 

Na koniec organizatorzy podziękowali trójce sędziów z dziewczyną w składzie, którzy napracowali się sporo podczas tegorocznej edycji. Słowa uznania należą się Marcinowi Niewiarowskiemu, który poza sędziowaniem, wziął na siebie większą część prac nad organizacją tegorocznej edycji i można powiedzieć, że bez niego mogła ona nie dojść do skutku.

 

new-a_dsc1067.jpg

Trójka sędziowska

 

Szczególne podziękowania zostały skierowane do właścicielki kawiarni Pani Janiny Blecharczyk – za wspaniałe przygotowanie tej uroczystości  i ugoszczenie zawodników.

 

new-a_dsc1062.jpg
Na zdjęciu Pani Janina z pamiątkową statuetką

 

STATYSTYKI

IX Edycji sezon 2008/2009

 

TABELA

  Lp

Zespół

Ilość meczy

Punkty

Bramki

Stosunek bramek

strzelone

stracone

1

Eluna

14

34

82

40

42

2

Ellena

14

28

59

33

26

3

Urząd Miasta

14

25

53

36

17

4

Poczta

14

25

70

69

1

5

Bliska

14

22

56

59

-3

6

Pająki Rdzawka

14

15

45

61

-16

7

Blachy.pl

14

7

34

66

-32

8

Cavaliers

14

7

32

67

-35

 

 

Strzelcy bramek

 

Liczba bramek

Nazwisko i Imię - drużyna

33

Zachara - Eluna

27

Rypel P. - Poczta

19

Skawski - Bliska

17

Majerski - Ellena
Nuciak B. - Blachy.pl

13

Jagosz - Bliska

Pędzimąż K. – Eluna

Polak - Pająki Rdzawka

12

Panek - Poczta

11

Książek - Eluna
Dachowski - Cavaliers

10

Moskała - Urząd Miasta

9

Rysula - Ellena
Czyszczoń R. - Urząd Miasta
Świder - Poczta
Wójtowicz - Pająki Rdzawka

8

Karkula A. - Pająki Rdzawka

Zarebski - Ellena

7

Stachura - Urząd Miasta
Rączka - Bliska

Janik - Urząd Miasta

6

Karkula P. - Pająki Rdzawka
Jagła - Urząd Miasta
Gacek - Poczta

5

Chudy - Urząd Miasta
Zachara - Cavaliers
Paździorko - Poczta
Rychel - Cavaliers
Żur - Eluna
Grygier - Ellena
Filas - Eluna

4

Pędzimąż S. - Eluna
Zembura - Blachy.pl
Wróbel - Urząd Miasta
Dąbrowski – Ellena

Wójcik - Poczta

3

Majchrowicz - Cavaliers
Koperniak - Urząd Miasta
Grzybacz - Poczta
Skawski J. - Blachy.pl
Krzysztof - Bliska
Starmach - Cavaliers

2

Kościelniak  - Urząd Miasta
Płonka - Cavaliers
Gut - Ellena
Duda - Pająki Rdzawka
Gal - Bliska
Szklarz M. - Blachy.pl
Śmieszek - Ellena
Stolarczyk - Pająki Rdzawka
Płonka T. - Ellena
Fudala - Ellena
Sutor - Blachy.pl
Niedźwiedź - Cavaliers
Gierczyk  - Bliska
Szklarz Ł. - Blachy.pl
Wójciak - Eluna
Kowalczyk - Pająki Rdzawka

1

Bieniek - Bliska
Klosek - Bliska
Fiedor - Pająki Rdzawka
Żur Z. - Blachy.pl
Płonka - Ellena
Celiński - Eluna
Skawski - Eluna
Smółka - Bliska
Rypel M. - Poczta  
Samek - Eluna
Skawski W. - Blachy.pl
Karkula S.  - Pająki Rdzawka
Żur M.  - Blachy.pl

 

 

Najlepszy zawodnik ligi – zdaniem zawodników

1)      Majerski Łukasz  - Ellena

2)      Paździorko Paweł  - Poczta

3)      Skawski Krzysztof – Bliska

 

Najlepszy bramkarz ligi – zdaniem zawodników

 

1)      Bednarczyk Rafał  - Bliska

2)      Kuczaj Grzegorz  - Ellena

3)      Kaliński Krzysztof  - Pająki Rdzawka

 

 

tekst: Paweł Stachura

foto: Jan Ciepliński

 

 

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Łukasz Sularz
Łukasz Sularz
zawodnik

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela