forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 459895

 

ligalogo_edycja_9.jpg

 

 

I kolejka - 14.11.2008 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1810

Ellena

Majerski - 3

2 min. kary

Cavaliers

Dachowski
Starmach

 3:2 (2:1)

1850

Eluna

Książek - 4
Zachara - 3
Pędzimąż
Celiński

Poczta

Paździorko
Gacek
Wójcik
Świder

 9:4 (3:0)

1930

Pająki Rdzawka

 Polak
1 gol samob.

cz.k. Kaliński

Bliska

Skawski - 2
Rączka

2 min. kary

 2:3 (1:0)

2010

Urząd Miasta 

 Kościelniak - 2
Stachura
Janik 

   Blachy.pl

Nuciak B.
1 gol samob
.

 4:2 (1:2)

 

II kolejka - 21.11.2008 r. (piątek)

 

Godzina

Drużyny

Wynik

1810

Bliska

Jagosz - 2
Skawski
Rączka
Chryc

2 min. kary

Blachy.pl

Nuciak B.
Żur Z.



2 min. kary

 5:2 (3:1)

1850

Urząd Miasta 

Czyszczoń R. - 3
Jagła
Wróbel
Janik
Chudy

Pająki Rdzawka

 Polak
Fiedor

 7:2 (3:1)

1930

Ellena

Majerski - 2


2 min. kary

Poczta

Paździorko
Rypel P.

2 min. kary

 2:2 (1:1)

2010

Cavaliers 

Dachowski - 2
Majchrowicz

Eluna

Zachara - 4
Pędzimąż S.
Pędzimąż K
Skawski

  

 3:7 (2:3)

 

   

III kolejka - 28.11.2008 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1810

Urząd Miasta 

Stachura
Moskała
Chudy

Poczta

Rypel M.
Rypel P.
Gacek
2 gole samob.

3:5 (1:2)

1850

Bliska

Chryc - 3
Skawski
1 gol samob.

Cavaliers 

Zachara - 3
Niedźwiedź
Dachowski
Płonka

5:6 (3:3)

1930

Eluna

Pędzimąż K.
Zachara
1 gol samob.

Blachy.pl 




2 min. kary

3:0 (2:0)

2010

Ellena

Majorski - 3
Śmieszek
Płonka T.

4 min. kary

Pająki Rdzawka

Polak
Karkula P.


5:2 (4:1)

IV kolejka - 05.12.2008 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1810

Pająki Rdzawka

Polak - 2
Stolarczyk - 2
Wojtowicz - 2
Karkula A.
Karkula P.

Poczta

Paździorko
Świder



8:2 (2:1)

1850

Cavaliers 

Majchrowicz


Blachy.pl 

Zembura - 2
Nuciak B.

1:3 (0:1)

1930

Eluna

Książek - 2
Zachara
Żur
Pędzimąż S.

2 min. kary

Urząd Miasta 

Koperniak




5:1 (3:1)

2010

Bliska

Jagosz - 2




Ellena

Dąbrowski - 3
Rysula - 2
Majerski
Śmieszek
Grygier

2 min. kary

2:8 (0:3)

 

 

V kolejka - 12.12.2008 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1810

Eluna

Zachara - 3
Pędzimąż K.
Książek

Bliska

 Skawski - 3
Jagosz - 2
Gierczyk

5:6 (4:3)

1850

Urząd Miasta  

Stachura
Czyszczoń R.
Chudy

Ellena 

3:0 (3:0)

1930

Pająki Rdzawka

Karkula A. - 3
Duda

2 min. kary

Cavaliers 

Płonka
Rychel

4:2 (2:2)

2010

Blachy.pl 

Nuciak B.
Szklarz
Żur M.
Sutor

Poczta

Rypel P. - 4
Paździorko
Grzybacz


4:6 (1:3)

 

   

VI kolejka - 09.01.2009 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1810

Urząd Miasta 

 Stachura

Cavaliers 

Rychel

1:1 (0:0)

1850

Poczta

Rypel P. - 3
Świder - 3
Wójcik

Bliska

Krzysztof - 2
Skawski
Gierczyk
Jagosz

7:5 (3:4)

1930

Ellena

Majerski - 2
Zarębski - 2
Płonka T.
Grygier
Dąbrowski

Blachy.pl 

Skawski J.

7:1 (4:0)

2010

Eluna

Pędzimąż K. - 3
Zachara - 2
Książek

Pająki Rdzawka

Wojtowicz - 2
Polak

6:3 (2:0)

       

VII kolejka - 16.01.2009 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1810

Pająki Rdzawka

Polak
Karkula P.

Blachy.pl 

Nuciak B. - 2
Zembura
Sutor

2 min. kary

2:4 (1:3)

1850

Poczta

Rypel P. - 3
Gacek
Paździorko

2 min. kary

Cavaliers

Zachara - 2
Dachowski
Rychel

5:4 (2:1)

1930

Ellena

Fudala
Zarębski
1 gol samob.



Eluna

Zachara - 2
Żur

2 min. kary
cz.k. Książek

3:3 (0:2)

2010

Urząd Miasta  

Czyszczoń R. - 2
Janik
Stachura
Wróbel
Jagła

Bliska

Jagosz

6:1 (3:1)

 

 

II RUNDA

VIII kolejka - 23.01.2009 r. (piątek)

 


Drużyny

Wynik

1825

Ellena

 Zarebski - 3
Grygier - 2
Dąbrowski
Masjerski
Rysula

Cavaliers

Majchrowicz

8:1 (3:1)

1900

Eluna

Filas - 3
Żur - 2
Zachara - 2
Samek
Pędzimąż S.


Poczta

Rypel P. - 2
1 gol samo.


  9:3 (5:1)

1940

Pająki Rdzawka

Karkula P. - 3
Karkula A. - 2
Polak
Wójtowicz
Karkula S.

Bliska

Skawski

2 min. kary



8:1 (1:1) 

2015

Urząd Miasta 

Czyszczoń R
Chudy
Jagła


   Blachy.pl

Nuciak

6 min. kar


3:1 (2:1)

 

IX kolejka - 30.01.2009 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1825

Bliska

Blachy.pl

PRZEŁOŻONY NA 09.02.2009 godz. 20:30

1900

Urząd Miasta 

Moskała - 2
Koperniak
Jagła
Wróbel
Janik

Pająki Rdzawka

Wójtowicz


2 min. kary


6:1 (4:1)

1940

Ellena

Rysula - 4
Majerski
Dąbrowski
Płonka K.

Poczta

Rypel P. - 2
Grzybacz
Świder


7:4 (5:2)

2015

Cavaliers

Eluna

0:5

WALKOWER

 

 


X kolejka - 06.02.2009 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1825

Poczta

Panek - 4
Rypel P. - 2
Gacek

Urząd Miasta 

Jagła - 2
Stachura
Chudy
Wróbel

7:5 (3:3)

1900

Cavaliers

Dachowski - 2

Bliska

Skawski - 4
Jagosz - 2
Smółka
Rączka

2:8 (3:2)

1940

Blachy.pl 

Nuciak B. - 2
Szklarz M
Skawski J

Eluna

Zachara - 4
Książek
Pędzimąż K.

4:6 (3:2)

2015

Pająki Rdzawka

Polak
Karkula A.
Wójtowicz

2 min. kary

Ellena

Rysula - 3
Majerski
1 gol samob.

6 min. kary

3:5 (3:4)

 

 

XI kolejka - 13.02.2009 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1825

Poczta

Panek - 2
Świder - 2
Rypel P.

2 min. kary

Pająki Rdzawka

Polak

5:1 (1:0)

1900

Blachy.pl 

Nuciak B. - 2

Cavaliers

Dachowski - 3
Rychel - 2

2:5 (1:2)

1940

Urząd Miasta

Moskała - 2
Czyszczoń R.

Eluna

Pędzimąż K. - 2
Zachara
Filas

2 min. kary

3:4 (2:3)

2015

Ellena

Dąbrowski

Bliska

Rączka

4 min. kary

1:1 (1:0)

 

XII kolejka - 20.02.2009 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1825

Bliska

Skawski
Jagosz
Krzysztof

Eluna

Zachara - 3
Pędzimąż S.
Pędzimąż K.
Filas

6 min. kary

3:6 (1:3)

1900

Ellena 

Gut
Fudala

Urząd Miasta

Stachura
Koperniak
Janik

2:3 (0:0)

1940

Cavaliers

Niedźwiedź


2 min. kary

Pająki Rdzawka

Karkula A.
Wójtowicz

4 min. kary
cz.k. Kozub

 

1:2 (0:0)

2015

Poczta

Rypel P. - 5
Panek - 3
Gacek
Wójcik

4 min. kary

Blachy.pl 

Nuciak B. - 3

10:3 (6:2)

    

XIII kolejka - 06.03.2009 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1825

Cavaliers

Starmach

Urząd Miasta

Moskała - 5

1:5 (0:2)

1900

Bliska

Skawski - 2
Bieniek
Rączka
Jagosz
Gal

Poczta

Panek

6:1 (2:1)

1940

Blachy.pl 

Szklarz Ł. - 2
Nuciak B.

4 min. kary

Ellena

Zarębski
Gut
Majerski

2 min. kary

3:3 (1:2)

2015

Pająki Rdzawka

Polak
Wójtowicz

Eluna

Zachara - 6
Wójciak - 2
Książek - 2
Żur

2 min. kary

2:11 (1:2)

 

Ostatnia - XIV kolejka - 13.03.2009 r. (piątek)

Godzina

Drużyny

Wynik

1740

Bliska

Skawski - 2
Krzysztof
Gal

Urząd Miasta

Janik - 2
Czyszczoń R.


4:3 (3:2)

1815

Cavaliers

Dachowski
Starmach
Rychel

Poczta

Rypel P. - 3
Panek - 2
Świder
Gacek
Wójcik
Grzybacz

3:9 (1:5)

1850

Blachy.pl 
Nuciak B. - 2
Skawski J.

4 min. kary

Pająki Rdzawka

Polak - 2
Kowalczyk - 2
Duda

2 min. kary

3:5 (2:1)

1925

Eluna

Zachara
Pędzimąż K.
Żur

Ellena

Masjerski - 2
Grygier
Rysula
Zarebski

3:5 (1:1)

 

 

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

GRAJKI
Rafał Bednarz
Rafał Bednarz
zawodnik

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela