forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 285
Zakładki : 46
Odsłon : 448577
RLHPN 2010/2011
_CMN_PRINT
Terminarz Ellena iCal export

I kolejka (26.11.2010)
piątek, 26 listopad 2010
Pokaż informacje 17:15    Ellena6:3 (3:1-3:2)Dream Team 

II kolejka (03.12.2010)
piątek, 04 luty 2011
Pokaż informacje 19:40    Ellena1:4 (1:2-0:2)Forfitery 

III kolejka (10.12.2010)
piątek, 10 grudzień 2010
18:35    FC Leniwce0:3walkower - drużyna Leniwce nie stawiła się na meczuEllena 

IV kolejka (17.12.2010)
piątek, 17 grudzień 2010
Pokaż informacje 19:15    Urząd Miasta3:3 (2:2-1:1)Ellena 

V kolejka (07.01.2011)
piątek, 07 styczeń 2011
Pokaż informacje 18:50    Ellena5:1 (3:1-2:0)Bad Boys 

VI kolejka (14.01.2011)
piątek, 14 styczeń 2011
Pokaż informacje 17:40    Reszta Świata1:4 (1:1-0:3)Ellena 

VII kolejka (21.01.2011)
piątek, 21 styczeń 2011
Pokaż informacje 18:50    Black Jack1:7 (1:3-0:4)Ellena 

VIII kolejka (28.01.2011)
piątek, 28 styczeń 2011
Pokaż informacje 18:20    Eluna6:2 (1:1-5:1)Ellena 

IX kolejka (04.02.2011)
Pauzuje!

X kolejka (11.02.2011)
piątek, 11 luty 2011
Pokaż informacje 18:20    Ellena8:5 (6:3-2:2)Reszta Świata 

XI kolejka (18.02.2011)
piątek, 18 luty 2011
Pokaż informacje 18:20    Ellena2:1 (2:0-0:1)Forfitery 

XII kolejka (25.02.2011)
piątek, 25 luty 2011
Pokaż informacje 17:55    Bad Boys2:5 (0:2-2:3)Ellena 

XIII kolejka (04.03.2011)
Pauzuje!

XIV kolejka (11.03.2011)
piątek, 11 marzec 2011
Pokaż informacje 17:15    Dream Team5:4 (2:2-3:2)Ellena 

XV kolejka (18.03.2011)
piątek, 18 marzec 2011
Pokaż informacje 19:15    Black Jack4:10 (3:2-1:8)Ellena 

XVI kolejka (25.03.2011)
piątek, 25 marzec 2011
Pokaż informacje 18:35    Eluna3:2 (1:1-2:1)Ellena 

XVII kolejka (01.04.2011)
piątek, 01 kwiecień 2011
Pokaż informacje 19:15    Ellena4:3 (1:2-3:1)Urząd Miasta 

XVIII kolejka (08.04.2011)
piątek, 08 kwiecień 2011
Pokaż informacje 19:15    Ellena10:0 (9:0-1:0)FC Leniwce 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022
śro, lipiec 06, 2022
KDR - NOK 3 : 4
GRA - FUR 5 : 2
PEA - OLD 2 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
OLDBOJE1040:291122
Nokaut1048:321621
KDRK1041:172419
PEAKY BLINDERS1038:30819
GRAJKI1023:50-276
Furioza1015:47-321

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
GRA - NOK 4:5
FUR - PEA 3:9
OLD - KDR 1:5
KDR - NOK 3:4
GRA - FUR 5:2
PEA - OLD 2:2

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

Nokaut
Konrad Gacek
Konrad Gacek
zawodnik

Król strzelców

Konrad Gacek (NOK)   16
Kamill Wójciak (PEA)   12
Piotr Stolarczyk (KDR)   9
Kamil Rusnak (KDR)   9
Patryk Mrożek (OLD)   9
Peter Kosowski (GRA)   8
Szymon Wróbel (PEA)   8
Jakub Jagosz (NOK)   8
Bartek Głowa (OLD)   7
Samuel Rusnak (KDR)   6
Pełna tabela