forex trading logo

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 284
Zakładki : 46
Odsłon : 382461
RLHPN 2019/2020
_CMN_PRINT
Terminarz Chłopaki z blaszaka iCal export

1 kolejka (23.11.2019)
sobota, 23 listopad 2019
Pokaż informacje 19:40    Chłopaki z blaszaka2:12 (:) (0:6-2:6)T-18 

2 kolejka (30.11.2019)
sobota, 30 listopad 2019
Pokaż informacje 18:00    Chłopaki z blaszaka2:18 (:) (0:9-2:9)Baciary 

3 kolejka (07.12.2019)
sobota, 07 grudzień 2019
Pokaż informacje 18:00    TS Patroni11:2 (:) (5:0-6:2)Chłopaki z blaszaka 

4 kolejka (28.12.2019)
sobota, 28 grudzień 2019
Pokaż informacje 19:40    Nokaut7:3 (:) (5:1-2:2)Chłopaki z blaszaka 

5 kolejka (11.01.2020 - 11.01.2019)
sobota, 11 styczeń 2020
Pokaż informacje 18:00    Skawa Team13:5 (:) (7:2-6:3)Chłopaki z blaszaka 

6 kolejka (18.01.2020)
sobota, 18 styczeń 2020
Pokaż informacje 19:40    Chłopaki z blaszaka5:3 (:) (1:2-4:1)Skawa Team 

7 kolejka (25.01.2020)
Pauzuje!

8 kolejka (01.02.2020)
sobota, 01 luty 2020
Pokaż informacje 18:50    Chłopaki z blaszaka2:11 (:) (0:7-2:4)TS Patroni 
Pokaż informacje 19:40    T-1816:8 (:) (6:4-10:4)Chłopaki z blaszaka 

9 kolejka (08.02.2020)
sobota, 08 luty 2020
Pokaż informacje 18:00    Baciary8:7 (:) (3:2-5:5)Chłopaki z blaszaka 

10 kolejka (15.02.2020)
sobota, 15 luty 2020
Pokaż informacje 18:00    Chłopaki z blaszaka5:9 (:) (2:1-3:8)Nokaut 
przejdź na górę

Wyniki ostatniej kolejki

RLHPN 2019/2020
sob, luty 15, 2020
BLA - NOK 5 : 9
BAC - SKT 3 : 4
PAT - T18 9 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
Patroni1093:484527
T-181074:551919
Nokaut1059:60-116
Baciary1075:66915
SkawaTeam1055:60-58
Chłopaki z blas1041:108-673

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
BAC - BLA 8:7
PAT - BAC 12:9
T18 - NOK 7:4
BLA - NOK 5:9
BAC - SKT 3:4
PAT - T18 9:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

Nokaut
Przemysław Zając
Przemysław Zając
zawodnik

Król strzelców

Daniel Świder (T18)   29
Krystian Pyka (BAC)   28
Bartek Kurnyta (PAT)   21
Kuba Kasperczyk (PAT)   17
Dariusz Nawara (BAC)   16
Karol Jurzec (T18)   14
Dawid Antolak (PAT)   12
Bartłomiej Traczyk (NOK)   12
Łukasz Majerski (NOK)   12
Tomasz Żądło (SKT)   11
Pełna tabela