forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 285
Zakładki : 46
Odsłon : 448575
RLHPN 2010/2011
Informacje o klubie Reszta Świata


Adres:
  ,


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
piątek, 26 listopad 2010 17:55 RLHPN 2010/2011Bad Boys3-0Reszta Świata
piątek, 03 grudzień 2010 19:15 RLHPN 2010/2011Urząd Miasta5-3Reszta Świata
piątek, 10 grudzień 2010 17:55 RLHPN 2010/2011Reszta Świata5-5Black Jack
piątek, 17 grudzień 2010 18:35 RLHPN 2010/2011Eluna19-3Reszta Świata
piątek, 07 styczeń 2011 17:30 RLHPN 2010/2011FC Leniwce1-4Reszta Świata
piątek, 14 styczeń 2011 17:40 RLHPN 2010/2011Reszta Świata1-4Ellena
piątek, 28 styczeń 2011 17:40 RLHPN 2010/2011Reszta Świata5-4Dream Team
piątek, 04 luty 2011 18:20 RLHPN 2010/2011Forfitery9-1Reszta Świata
piątek, 11 luty 2011 18:20 RLHPN 2010/2011Ellena8-5Reszta Świata
piątek, 18 luty 2011 19:00 RLHPN 2010/2011Urząd Miasta7-1Reszta Świata
piątek, 25 luty 2011 17:15 RLHPN 2010/2011FC Leniwce0-3Reszta Świata
piątek, 04 marzec 2011 18:35 RLHPN 2010/2011Eluna7-7Reszta Świata
piątek, 11 marzec 2011 17:55 RLHPN 2010/2011Reszta Świata0-3Forfitery
piątek, 18 marzec 2011 17:15 RLHPN 2010/2011Reszta Świata7-23Bad Boys
piątek, 01 kwiecień 2011 17:15 RLHPN 2010/2011Reszta Świata0-3Dream Team
piątek, 08 kwiecień 2011 18:35 RLHPN 2010/2011Black Jack3-0Reszta Świata

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022
śro, lipiec 06, 2022
KDR - NOK 3 : 4
GRA - FUR 5 : 2
PEA - OLD 2 : 2
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
OLDBOJE1040:291122
Nokaut1048:321621
KDRK1041:172419
PEAKY BLINDERS1038:30819
GRAJKI1023:50-276
Furioza1015:47-321

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
GRA - NOK 4:5
FUR - PEA 3:9
OLD - KDR 1:5
KDR - NOK 3:4
GRA - FUR 5:2
PEA - OLD 2:2

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

Nokaut
Łukasz Majerski
Łukasz Majerski
zawodnik

Król strzelców

Konrad Gacek (NOK)   16
Kamill Wójciak (PEA)   12
Piotr Stolarczyk (KDR)   9
Kamil Rusnak (KDR)   9
Patryk Mrożek (OLD)   9
Peter Kosowski (GRA)   8
Szymon Wróbel (PEA)   8
Jakub Jagosz (NOK)   8
Bartek Głowa (OLD)   7
Samuel Rusnak (KDR)   6
Pełna tabela