forex trading logo

-->

RLO-historia

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 287
Zakładki : 46
Odsłon : 456508
RLHPN 2009/2010
Informacje o klubie Bad Boys


Adres:
  34-700 Rabka-Zdrój, MAŁOPOLSKIE


Drużyny w tym klubie

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 14 listopad 2009 16:40 RLHPN 2009/2010Ellena3-0Bad Boys
sobota, 21 listopad 2009 16:40 RLHPN 2009/2010Bad Boys7-5Cavaliers
sobota, 28 listopad 2009 15:30 RLHPN 2009/2010Bad Boys7-11Skomielna Biała
sobota, 05 grudzień 2009 16:40 RLHPN 2009/2010Bad Boys4-4Blachy
sobota, 19 grudzień 2009 16:05 RLHPN 2009/2010Bad Boys8-4Pająki Rdzawka
sobota, 09 styczeń 2010 17:50 RLHPN 2009/2010Bad Boys4-5Eluna
sobota, 23 styczeń 2010 17:35 RLHPN 2009/2010Bad Boys10-7Urząd Miasta
sobota, 30 styczeń 2010 17:00 RLHPN 2009/2010Bad Boys10-4Galacticos
sobota, 06 luty 2010 15:50 RLHPN 2009/2010Black Jack2-4Bad Boys
sobota, 13 luty 2010 16:25 RLHPN 2009/2010Bad Boys4-0Ellena
sobota, 20 luty 2010 17:00 RLHPN 2009/2010Cavaliers5-10Bad Boys
sobota, 27 luty 2010 15:50 RLHPN 2009/2010Skomielna Biała5-7Bad Boys
sobota, 06 marzec 2010 15:50 RLHPN 2009/2010Blachy4-6Bad Boys
sobota, 13 marzec 2010 15:50 RLHPN 2009/2010Bad Boys8-2Black Jack
sobota, 20 marzec 2010 18:10 RLHPN 2009/2010Bad Boys3-0Pająki Rdzawka
sobota, 27 marzec 2010 16:25 RLHPN 2009/2010Eluna6-5Bad Boys
sobota, 10 kwiecień 2010 17:35 RLHPN 2009/2010Urząd Miasta6-4Bad Boys
sobota, 17 kwiecień 2010 17:00 RLHPN 2009/2010Galacticos5-8Bad Boys

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022 JESIEŃ
śro, październik 19, 2022
NOK - FUR 4 : 2
PEA - KDR 5 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
KDRK1053:292424
PEAKY BLINDERS1061:342719
NOKAUT1031:26519
OPĘTANI1021:39-1812
GRAJKI1026:44-189
Furioza1022:42-203

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - GRA 8:5
OPĘ - NOK 0:4
FUR - PEA 4:12
NOK - FUR 4:2
GRA - OPĘ 0:2
PEA - KDR 5:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

NOKAUT
Krzysztof Kołpak
Krzysztof Kołpak
zawodnik

Król strzelców

Kamill Wójciak (PEA)   22
Konrad Gacek (NOK)   13
Kacper Masłowski (KDR)   13
Piotr Worwa (KDR)   12
Szymon Wróbel (PEA)   12
Patryk Miętus (GRA)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Daniel Skwarek (PEA)   8
Przemysław Zając (KDR)   7
Hubert Kozak (GRA)   7
Pełna tabela