forex trading logo

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 277
Zakładki : 46
Odsłon : 378865
XII Edycja RLH
Podsumowanie XIII edycji
wtorek, 02 lipca 2013 16:42

 

 

   

 

soccer_anim.gif

 Podsumowanie XIII edycji RLH

soccer_anim.gif

 

Terminarz i wyniki meczy XIII edycji 

 

soccer_anim.gif

 

 Tabela i wyniki po wybranej kolejce XIII edycji

 

soccer_anim.gif

 

 Statystyki XIII edycji

 

soccer_anim.gif

 

Siatka wyników XIII edycji

 

soccer_anim.gif

Drużyny biorące udział w rozgrywkach:

  1. Bad Boys
  2. Ellena
  3. Oldboys
  4. Wybrzeże Klatki Schodowej
  5. 3M
  6. Nokaut "LUBERDAch"
  7. Urząd Miasta


    Poprawiony: poniedziałek, 10 lutego 2014 21:36
     


    Wyniki ostatniej kolejki

    RLHPN 2019/2020
    sob, grudzień 07, 2019
    PAT - BLA 11 : 2
    T18 - BAC 11 : 10
    SKT - NOK 7 : 8
    Widok rozszerzony

    Tabela

    Pełna
      MF/ARP
    Patroni327:15129
    T-18327:16117
    Baciary335:18176
    Nokaut319:21-23
    SkawaTeam318:21-31
    Chłopaki z blas36:41-350

    Wyniki z trzech kolejek

    2.
    Kolejka
    3.
    Kolejka
    4.
    Kolejka
    BLA - BAC 2:18
    SKT - T18 4:4
    PAT - NOK 7:6
    PAT - BLA 11:2
    T18 - BAC 11:10
    SKT - NOK 7:8
    SKT - BAC -:-
    T18 - PAT -:-
    NOK - BLA -:-

    Najbliższa kolejka

    sob, 14 gru 2019 18:00 
    Skawa Team : Baciary
    Statystyki sezonu

    18:50 
    T-18 : TS Patroni
    Statystyki sezonu
    Pierwszy mecz 19.01.2019
    RLHPN 2018/2019
    TS Patroni - T-18   5:2

    19:40 
    Nokaut : Chłopaki z blaszaka
    Statystyki sezonu
    Pierwszy mecz 12.01.2019
    RLHPN 2018/2019
    Chłopaki z blaszaka - Nokaut   2:14

    sob, 21 gru 2019 18:00 
    Skawa Team : Chłopaki z blaszaka
    Statystyki sezonu

    18:50 
    Baciary : TS Patroni
    Statystyki sezonu

    Losowy Zawodnik

    Nokaut
    Nikodem Derek
    Nikodem Derek
    zawodnik

    Król strzelców

    Krystian Pyka (BAC)   14
    Daniel Świder (T18)   12
    Bartek Kurnyta (PAT)   7
    Dariusz Nawara (BAC)   7
    Bartłomiej Traczyk (NOK)   7
    Karol Jurzec (T18)   6
    Daniel Skwarek (PAT)   5
    Tomasz Żądło (SKT)   5
    Jarosław Kołodziej (SKT)   5
    Tadeusz Sumara (BAC)   5
    Pełna tabela