forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 284
Zakładki : 46
Odsłon : 382462
PDF Drukuj Email

 

STATYSTYKI LIGI

Zwycięzcy ligi


Edycja - rok

1 miejsce (punkty)

2 miejsce (punkty)

3 miejsce (punkty)

I  - 2000/2001

Policja (35)

Straż Pożarna (25)

Urząd Miasta (25)

II - 2001/2002

Policja (41)

Energetyka (40)

Urząd Miasta (32)

III - 2002/2003

Policja (37)

GORDZ (34)

Nauczyciele (32)

IV - 2003/2004

Policja (37)

OSP Ponice (32)

GOPR (31)

V - 2004/2005

OSP Ponice (40)

Modental (38)

OSP Rdzawka (35)

VI - 2005/2006

Grupa OPEN 

OSP Ponice (34)

OSP Rdzawka (32)

Eluna (30)

Grupa OLD30 

Policja (39)

Przedsiębiorcy (33)

Urząd Miasta (31)

VII - 2006/2007

Dubiel Vitrum (48)

Modental (44)

Oldboys (42)

VIII - 2007/2008

Dubiel Gold (43)

Eluna (40)

Pająki Rdzawka (35)

IX - 2008/2009

Eluna (34)

Ellena (28)

Urząd Miasta (25)

X - 2009/2010

Eluna (49)

Bad Boys (37)

Ellena (36)

XI - 2010/2011

Eluna (40)

Ellena (34)

Bad Boys (33)

XII - 2011/2012

Oldboys Wierchy (42)

Ellena (29)

Urząd Miasta (27)

 

Król strzelców

Edycja - rok

1 miejsce (bramek)

2 miejsce (bramek)

3 miejsce (bramek)

I  - 2000/2001

Miśkowiec Maciej - GORDZ (31)

Stachura Paweł - Urząd Miasta (30)

Gacek Marcin - Straż Pożarna (27)

II - 2001/2002

Stachura Paweł - Urząd Miasta (58)

Wójciak Paweł - GOPR (41)

Żur Jan - Dubiel (40)

III - 2002/2003

Paździorko Paweł - Poczta (54)

Siemek Robert - Policja (48)

Kusiak Wojciech - GORDZ (41)

IV - 2003/2004

Miśkowiec Maciej - GOPR (52)

Siemek Robert - Policja (44)

Bartosz Robert - Policja (32)

V - 2004/2005

Karkula Paweł - OSP Rdzawka (38)

Zając Andrzej - OSP Ponice
oraz
Stolarczyk Piotr - OSP Rdzawka
(obaj 37)

Stachura Paweł - Urząd Miasta (33)

VI - 2005/2006

Grupa OPEN 

Stolarczyk Piotr - OSP Rdzawka (45)

Zając Andrzej - OSP Ponice

Miśkowiec Maciej - Eluna (31)

Grupa OLD30 

Siemek Robert - Policja (34)

Stachura Paweł - Urząd Miasta (33)

Jagła Robert - Policja (34)

VII - 2006/2007

Zachara Wojciech - Dubiel Vitrum (66)

Żur Jan - Dubiel Vitrum (46)

Śmieszek Janusz - Oldboys (41)

VIII - 2007/2008

Paździorko Paweł - Poczta (65)

Żur Jan - Dubiel Gold (63)

Karkula Paweł - Pająki Rdzawka (58)

IX - 2008/2009

Zachara Wojciech - Eluna (33)

Rypel P. - Poczta (27)

Skawski - Bliska (19)

X - 2009/2010

Nuciak Bartłomiej – Blachy.pl (47)

Rypel Piotr –
Bad Boys (40)

Panek Paweł –
Bad Boys (37)

XI - 2010/2011

Śmieszek Janusz - Eluna(42)

Książek Grzegorz - Eluna(35)

Rypel Piotr –
Bad Boys (31)

XII - 2011/2012

Panek Paweł –
Bad Boys (36)

Pędzimąż Krzysztof – Oldboys Wierchy (26)

Sumara Tadeusz – Luboń (24)

XIII - 2012/2013

Skawski Patryk - Oldboys – (39)

Jagosz Jakub – Nokaut (31)

Śmieszek Janusz – Oldboys (28)

 

Najlepszy piłkarz

Edycja - rok

1 miejsce (punktów)

2 miejsce (punktów)

3 miejsce (punktów)

I  - 2000/2001

Wróbel Tomasz (Energetyka (23)

Stachura Paweł - Urząd Miasta (18)

Gacek Marcin - Straż Pożarna (10)

II - 2001/2002

Żur Jan - Dubiel (26)

Wójciak Paweł - GOPR (20)

Wróbel Tomasz (Energetyka (15)

III - 2002/2003

Siemek Robert - Policja (24)

Kusiak Wojciech - GORDZ (20)

Bartosz Robert - Policja (14)

IV - 2003/2004

Siemek Robert - Policja

Skwarek Dominik - GOPR

Świder Józef - GORDZ

V - 2004/2005

Świder Józef - GORDZ

Karkula Paweł - OSP Rdzawka

Zając Andrzej - OSP Ponice

VI - 2005/2006

Grupa OPEN 

Rysula Tomasz - Modenta (18)

Karkula Paweł - OSP Rdzawka (16)

Bala Jacek - Modental (10)

Grupa OLD30 

Świder Józef - GORDZ (16)

Śmieszek Janusz - Przedsiębiorcy (14)

Siemek Robert - Policja (6)

VII - 2006/2007

Zachara Wojciech - Dubiel Vitrum (35)

Śmieszek Janusz - Oldboys (18)

Majerski Łukasz - Modental (13)

VIII - 2007/2008

Żur Jan - Dubiel Gold (18)

Zachara Wojciech - Dubiel Gold (11)

Świder Józef - Poczta (8)

IX - 2008/2009

Majerski Łukasz - Ellena

Paździorko Paweł - Poczta

Skawski - Bliska

X - 2009/2010

Majerski Łukasz - Ellena (22)

Gacek Franciszek –
Bad Boys (16)

Zachara Wojciech – Oldboys Wierchy (12)

XI - 2010/2011

Śmieszek Janusz - Eluna(26)

Jagosz Jakub – Black Jack (14)

Gacek Franciszek –
Bad Boys (10)

XII - 2011/2012

Majerski Łukasz - Ellena (11)

Pędzimąż Krzysztof – Oldboys Wierchy (10)

Zachara Wojciech – Oldboys Wierchy (6)
Stachura Paweł - Urząd Miasta (6)

 

Najlepszy bramkarz

Edycja - rok

1 miejsce (punktów)

2 miejsce (punktów)

3 miejsce (punktów)

I  - 2000/2001

Jąkała Krzysztof - Urząd Miasta (27)

Domagała Piotr - Energetyka (19)

Moskała Tadeusz - Policja (10)

II - 2001/2002

Jąkała Krzysztof - Urząd Miasta (32)

Górka Grzegorz - Poczta (16)

Moskała Tadeusz - Policja
oraz
Skawski Stanisław - Nauczyciele
(obaj 12)

III - 2002/2003

Jąkała Krzysztof - Urząd Miasta (38)

Moskała Tadeusz - Policja (26)

Nowak Piotr - Poczta (18)

IV - 2003/2004

Moskała Tadeusz - Policja

Ponicki Adam - GOPR

Skawski Stanisław - OSP Ponice

V - 2004/2005

Kaliński Krzysztof - OSP Rdzawka

Miśkowiec Marcin - Modental

Delimata Grzegorz - Urząd Miasta

VI - 2005/2006

Grupa OPEN 

Bednarczyk Rafał - Eluna (22)

Karkula Robert - Modental (19)

Kaliński Grzegorz - OSP Rdzawka  (17)

Grupa OLD30 

Skawski Stanisław - Urząd Miasta (14)

Moskała Tadeusz - Policja (12)

Czech Artur -  Przedsiębiorcy (10)

VII - 2006/2007

Bednarczyk Rafał - Eluna (32)

Samek Adam - Modental (25)

Kapłon Wojciech - DubielVitrum (13)

VIII - 2007/2008

Kościelniak Kamil - Galacticos (19)

Karnicki Borys - Diesel (13)

Kapłon Wojciech - Dubiel Gold (11)

IX - 2008/2009

Bednarczyk Rafał - Bliska

Kuczaj Grzegorz - Ellena

Kaliński Krzysztof - Pająki Rdzawka

X - 2009/2010

Kuczaj Grzegorz - Ellena  (31)

Czech Artur -  Przedsiębiorcy (15)

Rypel Stanisław –
Bad Boys (12)

XI - 2010/2011

Kuczaj Grzegorz - Ellena  (33)

Orzeł Bartosz –
Urząd Miasta (23)

Szurmiak Hubert – Dream Team (8)

XII - 2011/2012

Orzeł Bartosz –
Urząd Miasta (31)

Kuczaj Grzegorz - Ellena (20)

Miśkowiec Andrzej – Bad Boys (8)

 


Wyniki ostatniej kolejki

RLHPN 2019/2020
sob, luty 15, 2020
BLA - NOK 5 : 9
BAC - SKT 3 : 4
PAT - T18 9 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
Patroni1093:484527
T-181074:551919
Nokaut1059:60-116
Baciary1075:66915
SkawaTeam1055:60-58
Chłopaki z blas1041:108-673

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
BAC - BLA 8:7
PAT - BAC 12:9
T18 - NOK 7:4
BLA - NOK 5:9
BAC - SKT 3:4
PAT - T18 9:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

Chłopaki z blaszaka
Marek Zachara
Marek Zachara
zawodnik

Król strzelców

Daniel Świder (T18)   29
Krystian Pyka (BAC)   28
Bartek Kurnyta (PAT)   21
Kuba Kasperczyk (PAT)   17
Dariusz Nawara (BAC)   16
Karol Jurzec (T18)   14
Dawid Antolak (PAT)   12
Bartłomiej Traczyk (NOK)   12
Łukasz Majerski (NOK)   12
Tomasz Żądło (SKT)   11
Pełna tabela