forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 277
Zakładki : 46
Odsłon : 378867
PDF Drukuj Email

 

STATYSTYKI LIGI

Zwycięzcy ligi


Edycja - rok

1 miejsce (punkty)

2 miejsce (punkty)

3 miejsce (punkty)

I  - 2000/2001

Policja (35)

Straż Pożarna (25)

Urząd Miasta (25)

II - 2001/2002

Policja (41)

Energetyka (40)

Urząd Miasta (32)

III - 2002/2003

Policja (37)

GORDZ (34)

Nauczyciele (32)

IV - 2003/2004

Policja (37)

OSP Ponice (32)

GOPR (31)

V - 2004/2005

OSP Ponice (40)

Modental (38)

OSP Rdzawka (35)

VI - 2005/2006

Grupa OPEN 

OSP Ponice (34)

OSP Rdzawka (32)

Eluna (30)

Grupa OLD30 

Policja (39)

Przedsiębiorcy (33)

Urząd Miasta (31)

VII - 2006/2007

Dubiel Vitrum (48)

Modental (44)

Oldboys (42)

VIII - 2007/2008

Dubiel Gold (43)

Eluna (40)

Pająki Rdzawka (35)

IX - 2008/2009

Eluna (34)

Ellena (28)

Urząd Miasta (25)

X - 2009/2010

Eluna (49)

Bad Boys (37)

Ellena (36)

XI - 2010/2011

Eluna (40)

Ellena (34)

Bad Boys (33)

XII - 2011/2012

Oldboys Wierchy (42)

Ellena (29)

Urząd Miasta (27)

 

Król strzelców

Edycja - rok

1 miejsce (bramek)

2 miejsce (bramek)

3 miejsce (bramek)

I  - 2000/2001

Miśkowiec Maciej - GORDZ (31)

Stachura Paweł - Urząd Miasta (30)

Gacek Marcin - Straż Pożarna (27)

II - 2001/2002

Stachura Paweł - Urząd Miasta (58)

Wójciak Paweł - GOPR (41)

Żur Jan - Dubiel (40)

III - 2002/2003

Paździorko Paweł - Poczta (54)

Siemek Robert - Policja (48)

Kusiak Wojciech - GORDZ (41)

IV - 2003/2004

Miśkowiec Maciej - GOPR (52)

Siemek Robert - Policja (44)

Bartosz Robert - Policja (32)

V - 2004/2005

Karkula Paweł - OSP Rdzawka (38)

Zając Andrzej - OSP Ponice
oraz
Stolarczyk Piotr - OSP Rdzawka
(obaj 37)

Stachura Paweł - Urząd Miasta (33)

VI - 2005/2006

Grupa OPEN 

Stolarczyk Piotr - OSP Rdzawka (45)

Zając Andrzej - OSP Ponice

Miśkowiec Maciej - Eluna (31)

Grupa OLD30 

Siemek Robert - Policja (34)

Stachura Paweł - Urząd Miasta (33)

Jagła Robert - Policja (34)

VII - 2006/2007

Zachara Wojciech - Dubiel Vitrum (66)

Żur Jan - Dubiel Vitrum (46)

Śmieszek Janusz - Oldboys (41)

VIII - 2007/2008

Paździorko Paweł - Poczta (65)

Żur Jan - Dubiel Gold (63)

Karkula Paweł - Pająki Rdzawka (58)

IX - 2008/2009

Zachara Wojciech - Eluna (33)

Rypel P. - Poczta (27)

Skawski - Bliska (19)

X - 2009/2010

Nuciak Bartłomiej – Blachy.pl (47)

Rypel Piotr –
Bad Boys (40)

Panek Paweł –
Bad Boys (37)

XI - 2010/2011

Śmieszek Janusz - Eluna(42)

Książek Grzegorz - Eluna(35)

Rypel Piotr –
Bad Boys (31)

XII - 2011/2012

Panek Paweł –
Bad Boys (36)

Pędzimąż Krzysztof – Oldboys Wierchy (26)

Sumara Tadeusz – Luboń (24)

XIII - 2012/2013

Skawski Patryk - Oldboys – (39)

Jagosz Jakub – Nokaut (31)

Śmieszek Janusz – Oldboys (28)

 

Najlepszy piłkarz

Edycja - rok

1 miejsce (punktów)

2 miejsce (punktów)

3 miejsce (punktów)

I  - 2000/2001

Wróbel Tomasz (Energetyka (23)

Stachura Paweł - Urząd Miasta (18)

Gacek Marcin - Straż Pożarna (10)

II - 2001/2002

Żur Jan - Dubiel (26)

Wójciak Paweł - GOPR (20)

Wróbel Tomasz (Energetyka (15)

III - 2002/2003

Siemek Robert - Policja (24)

Kusiak Wojciech - GORDZ (20)

Bartosz Robert - Policja (14)

IV - 2003/2004

Siemek Robert - Policja

Skwarek Dominik - GOPR

Świder Józef - GORDZ

V - 2004/2005

Świder Józef - GORDZ

Karkula Paweł - OSP Rdzawka

Zając Andrzej - OSP Ponice

VI - 2005/2006

Grupa OPEN 

Rysula Tomasz - Modenta (18)

Karkula Paweł - OSP Rdzawka (16)

Bala Jacek - Modental (10)

Grupa OLD30 

Świder Józef - GORDZ (16)

Śmieszek Janusz - Przedsiębiorcy (14)

Siemek Robert - Policja (6)

VII - 2006/2007

Zachara Wojciech - Dubiel Vitrum (35)

Śmieszek Janusz - Oldboys (18)

Majerski Łukasz - Modental (13)

VIII - 2007/2008

Żur Jan - Dubiel Gold (18)

Zachara Wojciech - Dubiel Gold (11)

Świder Józef - Poczta (8)

IX - 2008/2009

Majerski Łukasz - Ellena

Paździorko Paweł - Poczta

Skawski - Bliska

X - 2009/2010

Majerski Łukasz - Ellena (22)

Gacek Franciszek –
Bad Boys (16)

Zachara Wojciech – Oldboys Wierchy (12)

XI - 2010/2011

Śmieszek Janusz - Eluna(26)

Jagosz Jakub – Black Jack (14)

Gacek Franciszek –
Bad Boys (10)

XII - 2011/2012

Majerski Łukasz - Ellena (11)

Pędzimąż Krzysztof – Oldboys Wierchy (10)

Zachara Wojciech – Oldboys Wierchy (6)
Stachura Paweł - Urząd Miasta (6)

 

Najlepszy bramkarz

Edycja - rok

1 miejsce (punktów)

2 miejsce (punktów)

3 miejsce (punktów)

I  - 2000/2001

Jąkała Krzysztof - Urząd Miasta (27)

Domagała Piotr - Energetyka (19)

Moskała Tadeusz - Policja (10)

II - 2001/2002

Jąkała Krzysztof - Urząd Miasta (32)

Górka Grzegorz - Poczta (16)

Moskała Tadeusz - Policja
oraz
Skawski Stanisław - Nauczyciele
(obaj 12)

III - 2002/2003

Jąkała Krzysztof - Urząd Miasta (38)

Moskała Tadeusz - Policja (26)

Nowak Piotr - Poczta (18)

IV - 2003/2004

Moskała Tadeusz - Policja

Ponicki Adam - GOPR

Skawski Stanisław - OSP Ponice

V - 2004/2005

Kaliński Krzysztof - OSP Rdzawka

Miśkowiec Marcin - Modental

Delimata Grzegorz - Urząd Miasta

VI - 2005/2006

Grupa OPEN 

Bednarczyk Rafał - Eluna (22)

Karkula Robert - Modental (19)

Kaliński Grzegorz - OSP Rdzawka  (17)

Grupa OLD30 

Skawski Stanisław - Urząd Miasta (14)

Moskała Tadeusz - Policja (12)

Czech Artur -  Przedsiębiorcy (10)

VII - 2006/2007

Bednarczyk Rafał - Eluna (32)

Samek Adam - Modental (25)

Kapłon Wojciech - DubielVitrum (13)

VIII - 2007/2008

Kościelniak Kamil - Galacticos (19)

Karnicki Borys - Diesel (13)

Kapłon Wojciech - Dubiel Gold (11)

IX - 2008/2009

Bednarczyk Rafał - Bliska

Kuczaj Grzegorz - Ellena

Kaliński Krzysztof - Pająki Rdzawka

X - 2009/2010

Kuczaj Grzegorz - Ellena  (31)

Czech Artur -  Przedsiębiorcy (15)

Rypel Stanisław –
Bad Boys (12)

XI - 2010/2011

Kuczaj Grzegorz - Ellena  (33)

Orzeł Bartosz –
Urząd Miasta (23)

Szurmiak Hubert – Dream Team (8)

XII - 2011/2012

Orzeł Bartosz –
Urząd Miasta (31)

Kuczaj Grzegorz - Ellena (20)

Miśkowiec Andrzej – Bad Boys (8)

 


Wyniki ostatniej kolejki

RLHPN 2019/2020
sob, grudzień 07, 2019
PAT - BLA 11 : 2
T18 - BAC 11 : 10
SKT - NOK 7 : 8
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
Patroni327:15129
T-18327:16117
Baciary335:18176
Nokaut319:21-23
SkawaTeam318:21-31
Chłopaki z blas36:41-350

Wyniki z trzech kolejek

2.
Kolejka
3.
Kolejka
4.
Kolejka
BLA - BAC 2:18
SKT - T18 4:4
PAT - NOK 7:6
PAT - BLA 11:2
T18 - BAC 11:10
SKT - NOK 7:8
SKT - BAC -:-
T18 - PAT -:-
NOK - BLA -:-

Najbliższa kolejka

sob, 14 gru 2019 18:00 
Skawa Team : Baciary
Statystyki sezonu

18:50 
T-18 : TS Patroni
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 19.01.2019
RLHPN 2018/2019
TS Patroni - T-18   5:2

19:40 
Nokaut : Chłopaki z blaszaka
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 12.01.2019
RLHPN 2018/2019
Chłopaki z blaszaka - Nokaut   2:14

sob, 21 gru 2019 18:00 
Skawa Team : Chłopaki z blaszaka
Statystyki sezonu

18:50 
Baciary : TS Patroni
Statystyki sezonu

Losowy Zawodnik

Nokaut
Marek Zając
Marek Zając
zawodnik

Król strzelców

Krystian Pyka (BAC)   14
Daniel Świder (T18)   12
Bartek Kurnyta (PAT)   7
Dariusz Nawara (BAC)   7
Bartłomiej Traczyk (NOK)   7
Karol Jurzec (T18)   6
Daniel Skwarek (PAT)   5
Tomasz Żądło (SKT)   5
Jarosław Kołodziej (SKT)   5
Tadeusz Sumara (BAC)   5
Pełna tabela