RLO-historia
Sponsorzy
Liga Halowa - historia
Liga ORLIK - historia
Statystyki strony
Użytkowników : 246Artykułów : 288
Zakładki : 46
Odsłon : 491448
Wyniki XI kolejki |
Wpisany przez Administrator | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
sobota, 02 lutego 2008 16:33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Godzina |
Drużyny |
Wynik |
|
1730 |
Poczta
Paździorko - 7
|
Diesel
Skawski - 2 |
18:5 (9:3) |
1820 |
Pająki Rdzawka
Polak - 14
|
Dubiel Vitrum
Nawara - 2 |
28:3 (10:1) |
1910 |
Eluna
Pędzimąż - 3
|
Galacticos
Pułkowski - 2 |
12:3 (3:2) |
2000 |
Blachotrapez
Skawski 4 min. kary
|
Urząd Miasta
Jagła - 5 |
8:7 (5:3) |
pauzuje |
Dubiel Gold
|
|
--- |
Statystyki
VIII Edycji - Sezon 2007/2008
Tabela
Lp |
Zespół |
Ilość meczy |
Punkty |
Bramki |
Stosunek bramek |
|
strzelone |
stracone |
|||||
1 |
Pająki Rdzawka |
10 |
27 |
140 |
56 |
84 |
2 |
Eluna |
10 |
25 |
93 |
56 |
37 |
3 |
Dubiel Gold |
9 |
24 |
134 |
53 |
81 |
4 |
Poczta |
10 |
21 |
111 |
90 |
21 |
5 |
Blachotrapez |
10 |
15 |
84 |
98 |
-14 |
6 |
Urząd Miasta |
10 |
10 |
89 |
80 |
9 |
7 |
Diesel |
10 |
6 |
79 |
130 |
-51 |
8 |
Galacticos |
9 |
3 |
52 |
110 |
-58 |
9 |
Dubiel Vitrum |
10 |
0 |
49 |
158 |
-109 |
Najlepsi strzelcy
Liczba bramek |
Nazwisko i Imię - drużyna |
44 |
Żur – Dubiel Gold |
38 |
Paździorko – Poczta |
34 |
Karkula P. – Pająki Rdzawka |
31 |
Polak – Pająki Rdzawka |
29 |
Kapłon T. – Dubiel Gold |
25 |
Zachara – Dubiel Gold Jagosz – Diesel |
24 |
Świder – Poczta Skawski – Diesel |
22 |
Stachura – Urząd Miasta |
21 |
Kowalczyk – Pająki Rdzawka Gacek – Poczta |
20 |
Zembura – Blachotrapez |
19 |
Pędzimąż – Eluna Żur Z. – Blachotrapez |
18 |
Wróbel – Urząd Miasta |
17 |
Kaliński – Pająki Rdzawka Janik – Urząd Miasta Kościelniak – Eluna |
15 |
Gierczyk – Galacticos |
13 |
Miśkowiec M. – Eluna Karkula St. – Pająki Rdzawka |
12 |
Rapacz – Galacticos Jagła – Urząd Miasta Rychel – Galacticos |
11 |
Niewiarowski – Dubiel Gold Nawara – Dubiel Vitrum |
10 |
Kapłon W. – Dubel Gold Śmieszek – Blachotrapez Rączka – Diesel Wójtowicz – Pająki Rdzawka |
9 |
Koperniak – Urząd Miasta Zając – Dubiel Vitrum Żur M. – Blachotrapez Samek – Poczta |
8 |
Wójciak – Eluna Rypel – Poczta Kowalczyk – Dubiel Vitrum Klocek – Dubiel Gold Skawski – Blachotrapez Książek – Eluna Pułkowski – Galacticos |
7 |
Bala – Eluna Gruca – Blachotrapez Karkula A. – Pająki Rdzawka Sutor – Blachotrapez Płonka – Eluna Skawski – Dubiel Vitrum |
6 |
Smółka – Diesel Chryc – Diesel |
5 |
Grzybacz – Poczta Chudy – Urząd Miasta Kapłon P. – Dubiel Gold Wójcik – Poczta |
4 |
Gacek – Diesel Szpurnóg – Eluna Filas – Urząd Miasta |
3 |
Gil – Pająki Rdzawka Lubiński – Dubiel Vitrum Janowiec – Dubiel Vitrum Bednarczyk – Eluna Żądło – Eluna |
2 |
Derek – Eluna Majchrowicz – Galacticos Gajewski – Dubiel Vitrum Karnicki – Diesel Książek – Galacticos Mastela – Dubiel Vitrum Piłat – Pająki Rdzawka |
1 |
Rączka D. – Diesel Bajeczny – Dubiel Vitrum Gal – Diesel Szczęśniak – Dubiel Vitrum Moskała – Urząd Miasta Szklarz – Blachotrapez Karkula – Dubiel Vitrum Latawiec – Urząd Miasta Dachowski – Galacticos |
Kary (klasyfikacja fair-play)
Punkty karne |
Zespół |
Ilość kar |
|||
2 min (2 punkty) |
5 min (5 punktów) |
Meczu (20 punktów) |
Walkower (40 punktów) |
||
0 |
Eluna Urząd Miasta |
||||
4 |
Dubiel Vitrum |
2 |
|||
6 |
Pająki Rdzawka Diesel |
3 3 |
|||
8 |
Dubiel Gold |
4 |
|||
10 |
Poczta Galacticos |
5 5 |
|||
14 |
Blachotrapez |
7 |
Za tydzień
XII kolejka - 08.02.2008 r. (piątek)
Godzina |
Drużyny |
Wynik |
|
1730 |
Eluna
|
Poczta
|
|
1820 |
Dubiel Vitrum
|
Diesel
|
|
1910 |
Dubiel Gold
|
Galacticos
|
|
2000 |
Pająki Rdzawka
|
Blachotrapez
|
|
pauzuje |
Urząd Miasta
|
|
--- |
« poprzednia | następna » |
---|
Wyniki ostatniej kolejki
pią, czerwiec 02, 2023 | |||||
KDR | - | FUR | 1 | : | 2 |
Widok rozszerzony |
Tabela
Pełna |
M | F/A | R | P | ||
1 | KDRK | 6 | 32:15 | 17 | 12 |
2 | PEAKY BLINDERS | 6 | 26:22 | 4 | 12 |
3 | KOŁPAKI | 6 | 17:23 | -6 | 6 |
4 | Furioza | 6 | 17:32 | -15 | 6 |
Wyniki z trzech kolejek
5. Kolejka |
6. Kolejka |
ŚK | - | FUR | 3:6 |
PEA | - | KDR | 5:3 |
KDR | - | FUR | 1:2 |
ŚK | - | PEA | -:- |
Najbliższa kolejka
Król strzelców
Piotr Worwa (KDR) | 7 | |
Kacper Nieckula (PEA) | 7 | |
Patryk Kosek (FUR) | 6 | |
Bartłomiej Traczyk (ŚK) | 5 | |
Szymon Stolarczyk (KDR) | 5 | |
Mateusz Sendor (FUR) | 5 | |
Patryk Wójciak (KDR) | 4 | |
Przemysław Zając (KDR) | 4 | |
Szeliga (ŚK) | 4 | |
Daniel Gromczak (PEA) | 3 |