forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 285
Zakładki : 46
Odsłon : 442244

 ligalogo_edycja_5.jpg

Terminarz i wyniki meczy

 

 

Pierwsza kolejka

I kolejka – 05.11.2004 r.

 
OSP Ponice – OSP Rdzawka
6:6 (3:3)

Zając – 3

Raczak

Filas J.

Skawski M.

Karkula – 5

Stolarczyk

OSP Chabówka – Poczta
7:7 (4:4)

Czyszczoń – 3

Pniaczek – 2

Biedroń

Zając

Płonka – 3

Paździorko – 3

Grzybacz

Urząd Miasta – Modental
4:4 (3:4)

Stachura – 2

Janik

Delimata

Góra

Święch

Bala

Kuboń

Janik – 2 min. kary

 
Diesel – Dubiel Vitrum
7:12 (4:7)

Rączka M. – 2

Rączka D. – 2

Traczyk

Niewiarowski

Rączka K.

Kapłon W. – 5

Majerski – 4

Żur – 2

Kapłon T

Energetyka – Policja
8:5 (5:2)

Pędzimąż

Twaróg – 2

Wróbel – 3

Filas – 2

Jagła – 2

Siemek – 2

Moskała

GORDZ – GOPR
6:10 (5:7)

Gacek W.

Łopuch – 2

Nowak – 2

Ślósarczyk

Miśkowiec Maciej – 4

Skwarek – 3

Madeja – 2

Wójciak

 

Zaległa II kolejka – z 19.11.2004 r.

11.02 2005 r.

 
OSP Rdzawka – Modental
4:3 (1:1)

Stolarczyk – 3

Święch – 3

Kuboń

OSP Chabówka – Dubiel Vitrum
6:7 (4:5)

Biedroń – 2

Zając P.

Świder – 3

Kapłon T.

Kapłon W. – 2

Kapłon P.

Majerski – 3

Urząd Miasta – Policja
9:6 (4:6)

Stachura – 4

Janik

Delimata

Filas

Dulański – 2

Jagła – 3

Siemek – 2

Pustelnik

Czyszczoń – 2 min. kary

 
OSP Ponice – Poczta
8:4 (3:1)

Raczak M. – 3

Skawski M.

Zając – 3

Raczak G.

Janiak

Paździorko – 3

Diesel – GOPR
6:13 (2:7)

Rączka D. – 4

Rączka M. – 2

Miśkowiec Mac. – 10

Miśkowiec Mar. – 2

Wójciak

ENION – GORDZ
6:4 (1:1)

Wróbel – 3

Filas

Książek

Pędzimąż

Łopuch

Świder – 2

Ślósarczyk

 

Trzecia kolejka

III kolejka – 26.11.2004 r.

 
Poczta – Dubiel Vitrum
12:9 (6:3)

Płonka – 3

Janiak

Paździorko – 5

Filas – 2

Grzybacz

Kapłon W. – 2

Żur – 4

Kapłon P. – 3

 
OSP Rdzawka – Policja
2:9 (1:5)

Kowalczyk

Stolarczyk

Siemek – 3

Jagła – 5

Stożek

 

Siemek – 2 min. kary

OSP Chabówka – GOPR
6:7 (2:7)

Zając P.

Pniaczek

Świder

Biedroń – 2

Śmiałek

Miśkowiec Mac. – 4

Filar

Skwarek

Madeja

OSP Ponice – Modental
3:6 (1:4)

Skawski St.

Raczak M.

Skawski M.

Miśkowiec

Góra

Kościelniak W. – 2

Twaróg – 2

 

Kościelniak W. – 2 min. kary

Kuboń – 2 min. kary

Urząd Miasta – GORDZ
8:5 (3:2)

Delimata

Janik – 2

Stachura – 3

Koperniak

Filas

Nowak – 2

Ślósarczyk

Łopuch

Świder

Diesel – Energetyka
3:5 (1:3)

Rączka K. – 2

Rączka K.

Pędzimąż

Twaróg – 2

Książek – 2

 

Czwarta kolejka

IV kolejka – 03.12.2004 r.

 
Modental – Policja
11:4 (5:1)

Góra – 4

Twaróg – 2

Święch – 3

Bala – 2

Stożek – 3

Siemek

 
Poczta – GOPR
17:6 (8:2)

Paździorko – 5

Filas

Janiak – 3

Płonka – 4

Grzybacz – 4

Miśkowiec Mac. – 3

Miśkowiec Mar.

Wójciak – 2

OSP Rdzawka – GORDZ
8:9 (3:4)

Stolarczyk – 7

Wójtowicz

Nawara

Czyszczoń

Świder – 4

Ślósarczyk – 2

Łopuch

OSP Ponice – Dubiel Vitrum
3:6 (1:4)

Zając – 4

Raczak G.

Skawski M.

Kapłon P.

Kapłon W.

Żur

(2 gole samob.)

OSP Chabówka – Energetyka
7:11 (2:6)

Czyszczoń

Świder – 2

Zając Ł. – 3

Zając P.

Pędzimąż – 3

Wróbel – 4

Filas – 2

Więcek

Książek

Zając – 2 min. kary

Książek – 2 min. kary

Urząd Miasta – Diesel
9:5 (4:2)

Stachura – 4

Janik – 2

Koperniak

Filas – 2

Rączka M. – 3

Rączka K.

Rączka D.

 

Piąta kolejka

V kolejka – 10.12.2004 r.

 
Dubiel Vitrum – GOPR
11:3 (5:1)

Kapłon P.
Kapłon T.
Kapłon W. – 4

Majerski – 3

Żur

1 gol samob.

Madeja

Ponicki

Miśkowiec Mac.

 
Modental – GORDZ
5:4 (3:0)

Góra

Bala – 3

Miśkowiec

Gacek W.

Nawara – 2

Łopuch

 

2 min. kary

Poczta – Energetyka
9:14 (5:8)

Płonka – 4

Janiak – 2

Paździorko – 2

Grzybacz

Filas – 3

Pędzimąż – 4

Książek – 2

Więcek

Wróbel – 4

OSP Ponice – Policja
6:4 (2:2)

Raczak M. – 3

Zając – 3

Jagła – 2

Siemek

Stożek

Ponicki T. - kara meczu 

Moskała T. – kara meczu

OSP Rdzawka – Diesel
5:5 (2:2)

Karkula – 4

Kowalczyk

Rączka K. – 3

Niewiarowski – 2

 

2 min. kary

OSP Chabówka – Urząd Miasta
4:4 (1:2)

Pniaczek – 2

Śmiałek

Świder

Stachura – 3

Janik

 
 

Szósta kolejka

VI kolejka – 17.12.2004 r.

 
Policja – GORDZ
7:2 (3:2)

Siemek – 3

Stożek – 4 

Świder

 
Dubiel Vitrum – Energetyka
6:3 (2:3)

Dudzik

Kapłon W.

Majerski – 3

Żur

Książek

Wróbel

Filas

Modental – Diesel
9:3 (4:1)

Kościelniak W.

Kuboń – 3

Święch – 3

Góra

Bala

Bieniek

Rączka M.

Rączka D.

OSP Ponice – GOPR
9:3 (3:2)

Raczak M. – 3

Raczak G. – 2

Skawski M. – 3

Zając

Madeja

Miśkowiec Mar.

1 bramka samob.

Poczta – Urząd Miasta
8:8 (3:4)

Płonka

Paździorko – 3

Wójcik

Grzybacz – 2

Janiak

Stachura – 2

Dulański – 3

Koperniak

Janik

Filas

OSP Rdzawka - OSP Chabówka
7:2 (1:1)

Karkula A. – 2

Kaliński

Polak

Wójtowicz

Karkula P. – 2 

Czyszczoń

Śmiałek

2 min. kary

 
 

Siódma kolejka

VII kolejka – 07.01.2005 r.

 
GOPR – Energetyka
9:4 (2:2)

Wójciak

Miśkowiec Mac. – 6

Szewczyk

Skwarek M. 

Filas

Pędzimąż

Książek – 2

 
Policja – Diesel
10:9 (6:5)

Siemek – 2

Chudy – 2

Pustelnik – 2

Jagła – 4

Rączka D. – 5

Niewiarowski – 3

Rączka M.

Dubiel Vitrum – Urząd Miasta
2:4 (0:0)

Kapłon W.

Żur

Janik

Filas

Stachura

Dulański

OSP Ponice – GORDZ
11:3 (6:1)

Raczak M. – 2

Filas – 2

Skawski M.

Zając – 4

Hałuza

Ponicki

Łopuch

Kurzeja – 2

Modental – OSP Chabówka
9:6 (3:3)

Święch – 3

Twaróg – 2

Bala – 2

Kuboń

Góra

Czyszczoń – 3

Zając W.

Świder – 2

Poczta – OSP Rdzawka
6:7 (3:4)

 Paździorko – 3

Grzybacz

Janiak

Kowalczyk – 3

Stolarczyk

Polak

Karkula P. – 2

2 min. kary – Wójcik R.

2 min. kary – Rapacz

 

Ósma kolejka

VIII kolejka – 14.01.2005 r.

 
GORDZ – Diesel
9:5 (3:2)

Świder – 4

Łopuch – 2

Nawara – 3  

Rączka M.

Rączka D. – 2

Kuś

Smółka

GOPR – Urząd Miasta
6:6 (2:4)

Miśkowiec Mac. – 3

Skwarek

Wójciak

Miśkowiec Mar.

Janik – 3

Koperniak

Stachura – 2 

2 min. kary – Miśkowiec

2 min. kary – Madeja

 
Policja – OSP Chabówka
9:7 (3:4)

Jagła – 3

Stożek – 4

Pustelnik

Siemek

Zając P. – 2

Czyszczoń – 3

Biedroń – 2

OSP Ponice – Energetyka
9:3 (3:2)

Raczak G.

Skawski M.

Zając – 4

Hałuza – 2 

Ponicki

Wróbel

Więcek

Pędzimąż

 

2 min. kary – Pędzimąż

Dubiel Vitrum – OSP Rdzawka
2:9 (1:3)

Żur

Kapłon P.

Karkula A. – 2

Karkula P. – 3

Wójtowicz

Stolarczyk – 3 

Modental – Poczta
7:6 (5:3)

 Kościelniak W.

Święch – 2

Góra

Twaróg

Kuboń

Bala

Paździorko – 2

Książek – 2

Janiak – 2

 

Dziewiąta kolejka

IX kolejka – 21.01.2005 r.

 
Energetyka – Urząd Miasta
5:13 (0:5)

Wróbel

Filas – 3

Pędzimąż  

Stachura – 3

Filas

Dulański – 5

Czyszczoń

Janik

Koperniak

Delimata

GORDZ – OSP Chabówka
4:6 (2:1)

Świder – 2

Łopuch – 2 

Czyszczoń – 3

Świder – 2

Biedroń 

GOPR – OSP Rdzawka
2:11 (2:3)

Miśkowiec Mac.

Madeja

Karkula P. – 5

Stolarczyk – 4

Kaliński

Kowalczyk A.

2 min. kary – Miśkowiec Mac.

 
OSP Ponice – Diesel
11:6 (5:4)

Raczak G. – 2

Skawski M. – 2 

Zając – 2

Hałuza – 2 

Filas J.

Kościelniak

Rączka D. – 2

Łopata – 2

Jagosz – 2 

Policja – Poczta
7:8 (3:3)

Siemek – 2

Stożek – 3

Chudy

Jagła

Płonka – 2

Janiak – 2

Paździorko – 2

Grzybacz – 2  

Dubiel Vitrum – Modental
4:7 (1:2)

Kapłon W.

Kapłon T.

Żur – 2 

 Góra – 4

Miśkowiec

Kuboń

Karkula

 

Dziesiąta kolejka

X kolejka – 28.01.2005 r.

 
Diesel – OSP Chabówka
6:5 (4:2)

Rączka D. – 6   

Biedroń

Czyszczoń – 4

2 min. kary – Rączka D.

 
Energetyka – OSP Rdzawka
4:7 (0:3)

Pędzimąż

Książek – 2

Wróbel 

Stolarczyk – 3

Karkula P. – 2

Karkula S. – 2  

 

2 min. kary – Kaliński

2 min. kary – Stolarczyk

2 min. kary – Karkula P.

GORDZ – Poczta
10:5 (6:3)

Łopuch – 2

Nawara – 2

Ślusarczyk – 2

Świder – 4

Grzybacz

Paździorko – 3

Płonka

2 min. kary – Świder

 
OSP Ponice – Urząd Miasta
8:4 (6:3)

Raczak M.

Skawski S.  

Zając – 3

Hałuza – 2 

Filas J.

Janik – 2

Stachura – 2  

2 min. kary – Filas J.

2 min. kary – Skawski M.

2 min. kary – Filas

GOPR – Modental
4:5 (4:2)

Wójciak

Miśkowiec Mac. – 3

Kościelniak W. – 2

Góra – 2

Bala  

Policja – Dubiel Vitrum
8:3 (5:2)

 Jagła – 5

Stożek – 2

Siemek

 Majerski – 2

Żur

 

Jedenasta kolejka

XI kolejka – 04.02.2005 r.

 
Urząd Miasta – OSP Rdzawka
4:8 (1:5)

Stachura – 2

Czyszczoń

Janik   

Stolarczyk – 2

Polak – 2

Kowalczyk – 3

Karkula P.

 

2 min. kary – Karkula Stanisław

Diesel – Poczta
6:12 (4:7)

Łopata

Niewiarowski – 3

Rączka D. – 2  

Janiak

Paździorko – 5

Książek

Grzybacz – 3

Płonka – 2   

Energetyka – Modental
7:7 (2:5)

Wróbel – 4

Filas

Książek – 2 

Miśkowiec – 2

Twaróg

Bala

Święch – 2

Karkula

OSP Ponice – OSP Chabówka
10:3 (2:1)

Raczak M. – 2

Skawski S.

Skawski M.  

Zając – 2

Ponicki – 2 

Kościelniak P. – 2

Biedroń – 2

Czyszczoń  

GORDZ – Dubiel Vitrum
6:5 (3:5)

Nawara – 2

Łopuch

Świder

Ślósarczyk

1 gol samob.

Kapłon – 2

Kapłon T. – 2

Majerski  

GOPR – Policja
2:9 (2:4)

Szewczyk

Wójciak

 Siemek – 4

Stożek – 2

Bartosz

Chudy

Jagła

 

Dwunasta kolejka

Runda II (rewanżowa)

XII kolejka – 18.02.2005 r.

Poczta – Diesel
24:5 (10:3)

Paździorko – 13

Janiak – 4

Płonka – 6

Grzybacz   

Rączka K.

Niewiarowski – 3

Smółka

2 min. kary – Płonka

 
Modental – ENION
5:3 (4:0)

Kuboń

Kościelniak W.

Bala – 2

Święch  

Twaróg

Pędzimąż

Wróbel   

2 min. kary – Karkula

 
GOPR – OSP Chabówka
16:10 (8:4)

Skwarek D. – 5

Miśkowiec Mac. – 7

Skwarek M.

Talaga

Szewczyk – 2  

Czyszczoń – 5

Pniaczek – 4

Świder

OSP Ponice – Policja
9:5 (3:1)

Raczak M. – 2

Raczak G. – 3

Skawski M.  

Zając

Filas – 2 

Chudy

Stożek

Siemek – 2

Jagła   

 

2 min. kary – Moskała

Dubiel Vitrum – GORDZ
5:1 (2:1)

Kapłon W.

Kapłon T.

Majerski 

Żur – 2 

Łopuch

2 min. kary – Kapłon T.

 
OSP Rdzawka – Urząd Miasta
7:3 (2:1)

Kapłon P. – 3

Polak – 2

Stolarczyk – 2

Delimata

Stachura

Czyszczoń

2 min. kary – Rapacz

 
 

Trzynasta kolejka

Runda II (rewanżowa)

XIII kolejka – 25.02.2005 r.

 
GOPR – GORDZ
8:7 (4:3)

Madeja – 2

Miśkowiec Mac. – 4

Skwarek M.

Talaga

  

Łopuch – 2

Nawara – 4

Świder

2 min. kary

 
OSP Ponice – Urząd Miasta
10:2 (6:1)

Raczak G. – 3

Zając – 2

Skawski M. – 2

Raczak M.

Filas J.

Kościelniak  

Dulański

Koperniak   

Poczta – OSP Chabówka
10:10 (3:6)

Paździorko – 2

Płonka – 4

Grzybacz – 2

Janiak – 2   

Zając P. – 2

Czyszczoń – 2

Zając W.

Zając Ł.

Biedroń – 3

1 bramka samob.

Modental – Policja
11:8 (3:4)

Kuboń – 3

Bala – 2

Święch – 3

Góra

Twaróg

Kościelniak 

Chudy

Moskała

Siemek – 4

Karkula  

Dubiel Vitrum – Diesel
8:5 (3:3)

Dudzik – 2 .

Lach

Majerski – 2

Żur – 3 

Łopata

Niewiarowski – 2

Jagosz

Bieniek

2 min. kary

2 min. kary

OSP Rdzawka – ENION
9:3 (5:1)

Kapłon P. – 2

Kowalczyk – 2

Stolarczyk – 3

Karkula A. – 2

Książek

Świerk

Wróbel

 

Czternasta kolejka

Runda II (rewanżowa)

XIV kolejka – 04.03.2005 r.

 
OSP Chabówka – Diesel
24:7 (10:4)

Biedroń – 5

Czyszczoń – 9

Świder – 7

Zając P. – 2

1 gol samob.

Rączka K.

Rączka M. – 2

Smółka – 3

1 gol samob.

Policja – ENION
5:7 (1:1)

Chudy

Siemek

Stożek

Karkula

Pustelnik  

Świerk

Woszczyna

Pędzimąż – 2

Książek – 2

1 gol samob.   

GOPR – Dubiel Vitrum
6:4 (1:2)

Miśkowiec Mac. – 2

Szewczyk – 2

Wójciak

Miśkowiec Mar.   

Dudzik

Żur

Majerski

Kapłon W.

 

2 min. kary – Kapłon W.

OSP Ponice – OSP Rdzawka
3:6 (0:1)

Zając

Raczak G.

Raczak M. 

Stolarczyk

Karkula P. – 3

Karkula St.

Kaliński  

2 min. kary – Raczak M.

2 min. kary – Karkula St.

Poczta – GORDZ
7:12 (1:4)

Grzybacz – 2

Paździorko – 3

Płonka – 2  

Łopuch – 6

Ślósarczyk – 2

Świder – 2

Nawara – 2

2 min. kary - Grzybacz

 
Modental – Urząd Miasta
7:2 (2:1)

Kuboń – 2

Bala

Góra

Święch – 2

Miśkowiec

Delimata

Czyszczoń

 

Piętnasta kolejka

Runda II (rewanżowa)

XV kolejka – 11.03.2005 r.

 
Poczta – Dubiel Vitrum
10:11 (5:5)

Paździorko – 7

Grzybacz – 2

Płonka

Kapłon W. – 3

Dudzik

Kapłon T. – 3

Żur – 2

Majerski – 2

Modental – OSP Rdzawka
5:6 (2:2)

Kuboń – 4

Twaróg  

Karkula P.

Kowalczyk A. – 2

Stolarczyk – 2

Polak   

GOPR – Diesel
11:3 (6:2)

Miśkowiec Mac. – 5

Szewczyk – 3

Madeja – 2

Miśkowiec Mar.   

Rączka M.

Niewiarowski – 2

 

2 min. kary

OSP Ponice – ENION
15:3 (7:1)

Zając – 3

Raczak G. – 4

Raczak M.  – 2

Skawski M. – 3

Filas – 2

Ponicki

Wróbel

Pędzimąż – 2   

OSP Chabówka – GORDZ
5:5 (1:3)

Czyszczoń – 2

Biedroń – 2

Zając P.  

Łopuch – 2

Świder – 2

Gacek W.

 

2 min. kary

Policja – Urząd Miasta
7:2 (2:1)

Moskała

Stożek

Karkula

Pustelnik

Bartosz

Siemek – 2 

Stachura

Janik

 

Szesnasta kolejka

Runda II (rewanżowa)

XVI kolejka – 18.03.2005 r.

 
Dubiel Vitrum – OSP Chabówka
5:7 (3:2)

Dudzik – 2

Kapłon T. – 2

Żur

Czyszczoń – 3

Pniaczek – 3

Biedroń

OSP Rdzawka – Policja
12:5 (6:3)

Karkula P. – 5

Polak

Stolarczyk – 4

Karkula St.

Karkula A.  

Siemek

Jagła – 3

Moskała   

Poczta – GOPR
14:10 (6:2)

 Płonka – 6

Grzybacz – 4

Paździorko – 4

Miśkowiec Mac. – 5

Szewczyk

Madeja – 3

Miśkowiec Mar.    

Modental – OSP Ponice
5:8 (3:4)

Święch

Góra – 2

Miśkowiec – 2

Zając

Raczak G.

Raczak M. 

Skawski M.

Skawski St.

Filas J.– 3

 

2 min. kary – Filas J.

GORDZ – Diesel
14:7 (6:6)

 Łopuch – 9

Świder – 3

Nawara – 2

Rączka K. – 3

Łopata – 2

Niewiarowski – 2 

Urząd Miasta – ENION
7:7 (2:3)

Stachura – 3

Dulański – 2

Filas

Koperniak

Wróbel

Pędzimąż – 2  

Książek – 4 

  
 

Wyniki ostatniej kolejki

Rabczańska Liga OPEN 2022
śro, czerwiec 29, 2022
GRA - NOK 4 : 5
FUR - PEA 3 : 9
OLD - KDR 1 : 5
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
OLDBOJE938:271121
KDRK938:132519
Nokaut944:291518
PEAKY BLINDERS936:28818
GRAJKI918:48-303
Furioza913:42-291

Wyniki z trzech kolejek

8.
Kolejka
9.
Kolejka
10.
Kolejka
KDR - FUR 10:2
NOK - OLD 5:6
GRA - PEA 4:6
GRA - NOK 4:5
FUR - PEA 3:9
OLD - KDR 1:5
KDR - NOK -:-
GRA - FUR -:-
PEA - OLD -:-

Najbliższa kolejka

śro, 06 lip 2022 19:15 
KDRK SPYTKOWICE : Nokaut
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 01.06.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022
Nokaut - KDRK SPYTKOWICE   2:3

20:10 
GRAJKI : FURIOZA
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 01.06.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022
FURIOZA - GRAJKI   1:2

PEAKY BLINDERS : OLDBOJE
Statystyki sezonu
Pierwszy mecz 01.06.2022
Rabczańska Liga OPEN 2022
OLDBOJE - PEAKY BLINDERS   1:7

Losowy Zawodnik

GRAJKI
Jakub Filas
Jakub Filas
zawodnik

Król strzelców

Konrad Gacek (NOK)   14
Kamill Wójciak (PEA)   11
Kamil Rusnak (KDR)   9
Patryk Mrożek (OLD)   9
Piotr Stolarczyk (KDR)   8
Szymon Wróbel (PEA)   8
Jakub Jagosz (NOK)   8
Bartek Głowa (OLD)   7
Bartłomiej Traczyk (NOK)   6
Piotr Worwa (KDR)   6
Pełna tabela