forex trading logo

-->

Losowe zdjęcie

Statystyki strony

Użytkowników : 246
Artykułów : 284
Zakładki : 46
Odsłon : 382461
PDF Drukuj Email

Turniej Jubileuszowy

 

z okazji 10-lecia Rabczańskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej

 

medalrlh_150.jpg

  
W turnieju rywalizowało 8 drużyn, w składach, które grały w lidze w 1 i 2 edycji czyli w latach 2000-2002. Miło było zobaczyć się tak po tylu latach i rywalizować z sobą na parkiecie jak za dawnych lat. Niektórzy z nich grają do tej pory, ale wielu z nich już nie gra czynnie i ten turniej był dla nich wielkim wyzwaniem.  Atmosfera była wspaniała, a poziom gry zadowalał najwybredniejszego kibica.
Drużyny podzielono w pierwszej fazie na dwie grupy po cztery drużyny. 

   

Grupa A

 

Grupa B

1

Policja

 

1

Urząd Miasta

2

GORDZ

 

2

Energetyka

3

Poczta

 

3

Nauczyciele

4

Dubiel Vitrum

 

4

 Diesel

 

Po bardzo emocjonującej i ciekawej walce turniej wygrała drużyna Policji, która w karnych pokonała w finale Energetykę. Z meczu o 3 miejsce zwycięsko wyszedł Urząd Miasta pokonując Pocztę 2:0. Pozostałe drużyny sklasyfikowano na 5 miejscu.

 

Najlepszym strzelcem turnieju został Paweł Stachura z Urzędu Miasta ze zdobyczą 9 bramek.

   

10latpolicja500.jpg

Drużyna Policji - zwycięscy turnieju.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju

 

Lp

drużyna

1

Policja

2

Energetyka

3

Urząd Miasta

4

Poczta

5

Dubiel Vitrum

GORDz

Nauczyciele

Diesel

 

 

Szczegółowy przebieg turnieju

 

Graliśmy w grupach systemem każdy z każdym, przy czym mecz nie mógł zakończyć się remisem.

- w przypadku remisu w regulaminowym czasie o zwycięstwie decydowały, bez dogrywki, rzuty karne wykonywane po 3, a przy braku rozstrzygnięcia -  po 1 do skutku.

 

Punktacja była następująca:

- za zwycięstwo drużyna dostaje 3 punkty, a przegrana 0.

- w przypadku remisu każda z drużyn dostaje po 1 punkcie, a ta, która wygra w karnych dostaje dodatkowy punkt (zwycięzca 2, a przegrany 1).

 

O kolejności w tabeli decydowały:

- punkty

- bezpośredni mecz

- stosunek bramek

- liczba strzelonych bramek

 

Drużyny z miejsc trzeciego i czwartego w grupach nie grały już dalej i zajęły miejsce 5.

Do półfinałów przeszły dwie najlepsze drużyny z grup i grały na przemian - pierwsza z grupy A
z drugą z grupy B i na odwrót. Zwycięzcy półfinałów grali o mistrza w finale, a pokonani grali w meczu
o trzecie miejsce.

    

 

Grupa A

 

Godzina

Drużyny

Wynik 

1400 

Poczta

Dubiel Vitrum

3:2

1430

GORDz

Policja

4:0

1500

Poczta 

GORDZ 

3:2

1530

Policja 

Dubiel Vitrum 

2:0

1600

GORDZ 

Dubiel Vitrum 

1:2

1630

Policja 

Poczta 

0:0 (k. 1:0)

 

Tabela końcowa Grupy A

 

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

stosunek

1

Poczta

3

7

6:5

+1

2

Policja

3

5

3:4

-1

3

Dubiel Vitrum

3

3

4:6

-2

4

GORDz

3

3

7:5

+2

 

Grupa B

 

Godzina

Drużyny

Wynik 

1415

Nauczyciele

Diesel

2:2 (k. 3:2)

1445

Energetyka 

Urząd Miasta 

1:1 (k. 0:1)

1515

Energetyka 

Nauczyciele 

1:0

1545

Urząd Miasta 

Diesel 

4:0

1615

Diesel 

Energetyka 

0:6

1645

Nauczyciele 

Urząd Miasta 

0:2

 

Tabela końcowa Grupy B

 

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

stosunek

1

Urząd Miasta

3

8

8:1

+7

2

Energetyka

3

7

8:2

+6

3

Nauczyciele

3

2

5:6

-1

4

Diesel

3

1

3:15

-12

 

Mecz Jubileuszowy  

 

Godzina

Drużyny

Wynik

1700

10-latki RLH 

 

VIP RLH 

 

    0:0 (k. 2:4)

       

 

10-latki RLH

Skład drużyny10-latków RLH wchodzą zawodnicy, którzygrają w lidze od samego początku przez wszystkie edycje -  nie opuścili żadnej edycji.

VIP RLH

Skład drużyny "VIP RLH" tworzą osoby, które mają ogromny wkład w tworzenie i prowadzenie ligi - Burmistrz Miasta Rabka-Zdrój, organizatorzy, sponsorz, pomysłodawca i założyciel, organizatorzy, kapitanowie drużyn, sędziowie oraz inne osoby zaprzyjażnione, które w znaczny sposób pomagały przy organizacji. Od razu przepraszam, gdy kogoś pominąłem.

Bramkarze

Filas Krzysztof - Urząd Miasta
Moskała Tadeusz - Policja, Poczta, Urząd Miasta

założyciel ligi

Siemek Robert - Policja

Piłkarze

Chudy Henryk - Policja, Urząd Miasta
Janik Jarosław - Nauczyciele, Urząd Miasta
Koperniak Janusz - Nauczyciele, Urząd Miasta
Latawiec Bogdan - Urząd Miasta
Stachura Paweł - Urząd Miasta
Świder Józef - GORDz, Poczta, Bad Boys

Wójcik Robert - Poczta, Bad Boys

Organizatorzy

Stachura Paweł
Koperniak Janusz
Niewiarowski Marcin

 

 

Burmistrz Miasta

Wójciak Robert

 

 

Radny Rady Miasta

Kusiak Wojciech

 

 

Sponsorzy

Dubiel Andrzej - Dubiel Vitrum
Sroka Wojciech - Eluna
Grygiel Andrzej - Ellena

 

 

Kierownicy i kapitanowie drużyn

Bartosz Robert - Policja
Tupta Grzegorz - Nauczyciele
Świder Józef - GORDz
Świerk Jan - Energetyka
Wójcik Robert - Poczta
Wójciak Paweł - GOPR
Kościelniak Witold  - Modental
Rączka Mieczysław- Diesel
Kapłon Wojciech - Dubiel Vitrum
Zembal Zygmunt - OSP Chabówka
Skawski Stanisław - OSP Ponice
Karkula Andrzej - OSP Rdzawka
Skawski Jan - Blachotrapez
Wójciak Maciej - Eluna

 

 

Sędzia

Kowalczyk Mirosław

 

 

Dyrektor  Gimnazjum w Skawie

Kościelniak Marek - Nauczyciele

 

 

Fotograf RLH

Ciepliński Jan

 

 

Prasa

Zubek Maciej -
Tygodnik Podhalański, Dziennik Polski

 

10lat10latki500.jpg

Drużyna 10-latków

 10latvip500.jpg

Wspólne zdjęcie drużyn 10-latków i VIP-ów RLH.

 

PÓŁFINAŁY

 

Godzina 

Drużyny 

Wynik 

1730 

A1 - Poczta

B2 - Energetyka 

1:3

1745

A2 - Policja

B1 - Urząd Miasta

4:1

 

Mecz Jubileuszowy  

 

Godzina

Drużyny

Wynik

1800

GWIAZDY X EDYCJI 

 

GWIAZDY TURNIEJU - MIEJSC 5-8 

 

  11:2

       

 

Gwiazdy X edycji RLH

Skład drużyny "Gwiazd X Edycji RLH" wybrali zawodnicy poprzez wypełnienie ankiety na najlepszego piłkarza i bramkarza X edycji. Dodatkowym zawodnikiem powołanym jest "król strzelców" X edycji. Poniżej przedstawiamy skład drużyny w kolejności alfabetycznej i zapraszamy wszystkich zawodników z listy do udziału w turnieju.

Gwiazdy turnieju z miejsc 5-8

Skład drużyny Gwiazd Turnieju z drużyn, które zajęły miejsce 5 i odpadły w fazie grupowej wybrali organizatorzy po zakończeniu fazy grupowej. 

Bramkarze

 Czech Artur - Eluna
Kuczaj Grzegorz - Ellena
Rypel Stanisław - Bad Boys

Bramkarze

 

Piłkarze

Gacek Franciszek - Bad Boys
Kluska Maciej - Skomielna Biała
Majerski Łukarz - Ellena
Niedźwiedź Norbert - Cavaliers
Panek Paweł - Bad Boys
Pędzimąż Krzysztof - Eluna
Stachura Paweł - Urząd Miasta
Zachara Wojciech - Eluna

Piłkarze

 

 

 

 

 

Król strzelców

 

 

Nuciak Bartłomiej - Blachy.pl

 

10latgwiazdy500.jpg

Drużyna Gwiazd X edycji.

 

FINAŁY TURNIEJU

 

   

MECZ O 3 MIEJSCE

 

Godzina

Drużyny

Wynik

1830

Poczta

Urząd Miasta

0:2

       
 

 

FINAŁ 

 

Godzina

Drużyny

Wynik

1845

Energetyka

Policja

1:1 (k. 1:3)

       

Więcej zdjęć w galerii

 

 

 

 

Wyniki ostatniej kolejki

RLHPN 2019/2020
sob, luty 15, 2020
BLA - NOK 5 : 9
BAC - SKT 3 : 4
PAT - T18 9 : 6
Widok rozszerzony

Tabela

Pełna
  MF/ARP
Patroni1093:484527
T-181074:551919
Nokaut1059:60-116
Baciary1075:66915
SkawaTeam1055:60-58
Chłopaki z blas1041:108-673

Wyniki z trzech kolejek

9.
Kolejka
10.
Kolejka
BAC - BLA 8:7
PAT - BAC 12:9
T18 - NOK 7:4
BLA - NOK 5:9
BAC - SKT 3:4
PAT - T18 9:6

Najbliższa kolejka

Sezon zakończony!!!

Losowy Zawodnik

Nokaut
Dominik Leśniak
Dominik Leśniak
zawodnik

Król strzelców

Daniel Świder (T18)   29
Krystian Pyka (BAC)   28
Bartek Kurnyta (PAT)   21
Kuba Kasperczyk (PAT)   17
Dariusz Nawara (BAC)   16
Karol Jurzec (T18)   14
Dawid Antolak (PAT)   12
Bartłomiej Traczyk (NOK)   12
Łukasz Majerski (NOK)   12
Tomasz Żądło (SKT)   11
Pełna tabela